Vokietijos Manheimo mieste vykstantį tarptautinį Alberto Švaicerio turnyrą Lietuvos jaunių rinktinė (U18) pradėjo pergale prieš ukrainiečius, tačiau sekmadienį (04.16) nusileido turnyro favoritams – Prancūzijos bendraamžiams.

Į priekį nuo mačo pradžios išsiveržę prancūzai dar prieš didžiąją pertrauką įgijo solidų pranašumą – jie pirmavo 50:33. Per antrąją susitikimo pusę lietuviams nesisekė švelninti rezultato ir jie buvo priversti patirti pralaimėjimą 76:92 (18:28, 15:22, 27:27, 15:16).

Rezultatyviausiai Lietuvos rinktinėje žaidė 21 tašką surinkęs ir 8 kamuolius atkovojęs Marius Valukonis. Mantas Šuliakauskas pelnė 18 taškų, Darius Gvezdauskas ir Martynas Gecevičius įmetė po 11.

Šeštadienį (04.15) lietuviai 74:65 (19:16, 19:15, 14:24, 22:10) po atkaklios kovos nugalėjo bendraamžius iš Ukrainos.

Prieš didžiąją pertrauką lietuviai buvo įgiję 7 taškų pranašumą, tačiau galingai trečiąjį ketvirtį sužaidę ukrainiečiai pavijo varžovus ir persvėrė rezultatą.

Vis dėlto per ketvirtą kėlinuką Lietuvos rinktinės krepšininkai spurtavo ir iškovojo pergalę.

Rezultatyviausiai Lietuvos rinktinėje žaidė Gecevičius, pelnęs 26 taškus (6/11 tritaškių). Valukonis surinko 14, Šuliakauskas 10, Vaidas Čepukaitis – 10 taškų.

Pirmadienį (04.17) lietuviai C grupės varžybas baigs rungtynėmis su Australijos krepšininkais.

yra klaida su vienu zaideju, Mantas Sulikauskas o ne Suliakauskas. Zinau zmogu, tai ir pavarde...