Ketvirtąją pergalę iš eilės Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito divizione iškovojo „Kėdainių Triobet“ (10-9) komanda. Gedimino Petrausko treniruojami kėdainiečiai svečiuose 92:77 (26:18, 25:20, 24:15, 17:24) nugalėjo Liepojos „Lauvas“ (3-17) krepšininkus.

Svečiai iš Kėdainių nutolo antrojo kėlinio pirmosiomis minutėmis, kuomet po keletos taiklių tritaškių spurtavo 8:0 bei įgijo dviženklį pranašumą – 31:20.

„Kėdainiai Triobet“: Egidijus Dimša (11 atk. kam.) ir Davidas McClure‘as po 21, Vytenis Jasikevičius 12, Aurimas Adomaitis 11.

„Lauvas“: Robertas Stumbris ir Joshua Mayo po 16, Artūras Bricis 10.

Kedainietis
baik varyt ant Kėdainių del pinigu....visi zaidejai žino kad sekanti mėnesį Gaus visus sio sezono likusius pinigus, todel ir žaidžia neprgyvendami del pinigu o tik del rezultato.
2012-03-10
lauvas i chalenger , greit bbl taps lkl + vef

--
2012-03-10
+1
Pinigus moka tai gryba pjauna, pinigu nemoka tai iškart pergalės pasipila, tai dar vienas irodymas kad kai žaidi ne dėl pinigu o dėl pergaliu ir garbės tada pergalės garantuotos.