Ricky Rubio sezonas baigtas? Nuotr.: AP–Scanpix
Susimąstę „Mavericks“ lyderiai – Shawnas Marionas, Jasonas Kiddas ir Dirkas Nowitzki Nuotr.: AP–Scanpix
Dviejų lyderių pasisveikinimas prieš rungtynes Nuotr.: AP–Scanpix
„Celtics“ snaiperis triumfuoja pataikęs metimą Nuotr.: AP–Scanpix
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonui sutrumpėjus beveik dviem mėnesiais, šiemet stipriausi pasaulio krepšininkai varžosi pašėlusiu tempu. Kasdien NBA lygoje sužaidžiama daugybė rungtynių, o jas sekti padeda tinklalapis „BasketNews.lt“.
Kovo 10-osios rungtynių apžvalga

AMŽIUS. Filadelfijos „76ers“ komandoje dirba Harvey Pollackas užimantis atsakingas statistikos direktoriaus pareigas. Šiandien Pollackui sukako 90 metų. NBA lygoje jis dirba net nuo 1946-1947 metų sezono.

FINANSAI. Nors Šarlotės „Bobcats“ ekipa velkasi NBA lygos dugne, tačiau pinigų pernelyg neskaičiuoja. Pastaruoju metu komanda neregistruoja Boriso Diaw ir Gana Diopo, kurie kartu uždirba 15,9 mln. dolerių.

REKORDAS. Paulas Pierce'as sužaidė tūkstantąsias rungtynes vilkint Bostono „Celtics“ marškinėliais. Pagal šį skaičių jis nusileidžia Robertui Parishui (1106) ir Johnui Havlicekui (1270).

REKORDAS 2. Chrisas Paulas tapo vos trečiuoju išvykos žaidėju „Spurs“ arenoje pelniusiu daugiau nei 35 taškus. „Clippers“ įžaidėjas pelnė 36 taškus ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų. Iki šiol tokį rezultatą pasiekti pavyko tik Paului Westphalui (43 taškai ir 11 rez. perd.) ir Isiahui Thomasui (46 taškai ir 11 rez. perd.).

SERIJA. „Lakers“ Minesotos „Timberwolves“ krepšininkus nugalėjo 18 kartą iš eilės. Tai yra ilgiausiai besitęsianti serija šiuo metu NBA lygoje.

LEMIAMAS KĖLINYS. Naujojo Džersio „Nets“ komandos gynėjas Anthony Morrow visus savo 17 taškų pelnė per ketvirtąjį kėlinį ir padėjo savo ekipai nugalėjo Šarlotės „Bobcats“. 17 taškų per kėlinį – šio sezono NBA lygos per ketvirtį rezultatyvumo rekordas.

ATSARGINIAI. Thaddeus Youngas ir Lou Williamsas pakilo nuo Filadelfijos „76ers“ ekipos atsarginių žaidėjų suolelio ir abu pelnė po 21 tašką. Tai pirmas kartas nuo 1970 metų, kuomet kuomet du šios komandos žaidėjai pakilę nuo atsarginių žaidėjų suolelio pelno per 20 taškų.

TRIO. Ersanas Ilyasova (26 tšk.), Brandojas Jenningsas (25 tšk.) ir Mike'as Dunleavy (25 tšk.) tapo antruoju šio sezono trejetu pelniusiu bent po 25 taškus. Pirmą kartą šį sezoną tai padarė Kevinas Durantas, Russelas Westbrookas ir Jamesas Hardenas.

31 naud. balas 30 naud. balų 28 naud. balai 28 naud. balai
Chrisas Paulas (Los Andželo „Clippers“): Geriausias sezono rungtynes sužaidęs įžaidėjas vedė savo komandą į pergalę prieš San Antonijaus „Spurs“. Mo Williamsas (Los Andželo „Clippers“): Puikų tandemą su Paulu sudaręs Williamsas taip pat pagerino savo sezono naudingumo rekordus. Arronas Affalo (Denverio „Nuggets“): Vangiai pradėjęs sezoną gynėjas per pastarąsias 10 rungtynių vidutiniškai pelno po 20,2 taško. Andrew Bynumas (Los Andželo „Lakers“): Nors Kobe Bryantas pelnė 34 taškus, tačiau naudingesnis buvo 26 taškus pelnęs (11/15 dvitaškių) ir 10 kamuolių atkovojęs Bynumas. Krisas Humphriesas (Naujojo Džersio „Nets“): Įspūdingą dvigubą dublį (20 taškų ir 15 atk. Kamuolių) surinkęs Humphriesas padėjo iškovoti pergalę.

Dienos epizodų dešimtukas:

Abejų rungtynių santrauka:

Dienos akimirka:

Michaelą Jordaną smaugia „Bobcats“ nesėkmės?
Nuotr. AP–Scanpix

Atrinkti (0) Visi (17)
Vin17 taškų per kėlinį – šio sezono NBA lygos per ketvirtį rezultatyvumo rekordas.Nu čia tai tikrai nusišnekėjot. Ir Jamesas ir Bryantas šį sezona per kėlinį yra daugiau įmetę.

cia rekordas per 4kelinini,o james berods buvo kazkokuriose varzybose per pirma kelini daug imetes,o cia butent akcentuojamas 4 kel,kaip varzybu galas
2012-03-10
:)
galetu MJ parduot bobcats, nes ten su jais nieko gero nebus
2012-03-10

--
2012-03-10
To gano, kažkaip užsifiksavo kad be anthony laimėjo 7 iš 8 :-D Nu bet kokiu atveju anthony nesugeba komandos atvest i pergales, jis tikrai nėra komandos lyderis, jokios naudos neduoda, galėtu ji iškeist ir gaut kažka tikrai padoraus, ir be anthony knicksuose yra pakankamai žaidėju kurie gali pelnyt jo tuos 20tšk.

--
2012-03-10
-1
Anonimui:

Paskaičiuok. NYK yra sužaidę 40 rungtynių šiam sezone. Melo - 30. Su Melo laimėjo 12 ir pralaimėjo 18. Be jo laimėjo 6 ir pralaimėjo 4. Ilgiausia šiam sezone Knicks pergalių serija prasidėjo vasario 4 pergale prieš Nets, kai pirmą kartą blykstelėjo Jeremy Lin. Melo tada dar žaidė. Sekantis mačas taip pat laimėtas, prieš Jazz. Tiesa, Melo patyrė traumą ir žaidė 6 minutes. Tada dar 5 pergalės iš eilės, o iš viso gavosi 7 laimėtų mačų streak (du iš jų su Melo). Tada pralaimėta Hornets, laimėta prie Dallas ir Melo grįžta į rungtynes, kurias Knicks pralaimi Nets. Faktai :)
2012-03-10
Pirma vieta nesveikas dėjimas.

--
2012-03-10
-1
To gano. Iš kur čia ištraukei tokius skaičius? Pasidomėk dar karta apie knicks. Be anthony knickai laimėjo vienu metu net 8-1 o kai grižo paršelis knickai atrodo laimėjo tik 1 rungtynes iš 7

--
2012-03-10
kas jordanui

--
2012-03-10
12-18 su Melo ir 6-4 be jo. Gal tikrai vertėtų Niujorkui iškeisti jį į kelis stiprius vidutiniokus ar kitą ne tokią savanaudišką žvaigždę.
2012-03-10
-1
Vin
17 taškų per kėlinį – šio sezono NBA lygos per ketvirtį rezultatyvumo rekordas.

Nu čia tai tikrai nusišnekėjot. Ir Jamesas ir Bryantas šį sezona per kėlinį yra daugiau įmetę.
2012-03-10
kristis_O james nebuvo per kelini 23 surinkes pries puse men?--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Buvo,bet ne per kervirtą kėlinį jis juos surinko,berots per pirma.
2012-03-10
+1
juokingi man tie rekordai ;D išvykoj daugiausiai taškų sumetė, per kėlinį daugiausiai taškų.. ;DD
2012-03-10
-1
kas per rekordai?
Kiek aš suprantu, rekordas yra ką sugebėjo pasiekti tik vienas žmogus(dar yra asmeniniai rekordai, bet čia kita kalba), o šiandien buvo pasiekti 2 keiti rekordai.

1. Kobė tapo 5 pelniusiu 29000 taškų, bet prieš tai jau 4 žaidėjai buvo tai padarę.

2. Pierce'as sužaidė 1000 rungtynes, bet dar du žaidėjai yra sužaidę daugiau rungtynių.

Tai man paaiškinkit, kas čia per rekordai?