Vokietijos krepšinio pirmenybėse iš trijų „lietuviškų" komandų pergalę pasiekė tik Berlyno „Alba" ekipa, įveikusi Eurolygos varžybose žaidusią Bambergo komandą. Likę du klubai, kurių garbę gina lietuviai, pralaimėjo.

Devynioliktąją nesėkmę patyrė Gyseno „46ers" krepšininkai, namie 70:84 (25:23, 10:20, 19:23, 16:18) nusileidę Bonos „Telekom Baskets" komandai.

Per 30 turų pasiekę tik 11 pergalių Gyseno krepšininkai turnyrinėje pirmenybių lentelėje užima 11 vietą.

Vytas Danelius pralaimėjusiems per 22 minutes pelnė 4 taškus (1/2 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 2/4 baudų), atkovojo 9 kamuolius, blokavo 2 metimus, tačiau po 2 sykius suklydo ir prasižengė.

Vienuoliktą kartą pralaimėjo Šarūno Sakalausko treniruojama Brėmerhafeno „Eisbaren" komanda, išvykoje 71:77 (15:28, 16:8, 14:15, 26:26) nusileidusi turnyrinės lentelės kaimynams Kiolno „RheinEnergie" krepšininkams.

Po pralaimėjimo 19 pergalių savo sąskaitoje turinti Brėmerhafeno ekipa išliko ketvirtoje turnyro lentelės vietoje.

Evaldas Jocys pralaimėjusiems per 24 minutes pelnė 4 taškus (2/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau rungtynių nebaigė dėl išnaudoto 5 pražangų limito.

Dvidešimtšeštąją pergalę pasiekė vienvaldė lygos lyderė Berlyno „Alba" ekipa. Ji namie 80:75 (19:22, 22:18, 22:10, 17:25) nugalėjo Bambergo GHP komandą.

Martynas Mažeika nugalėtojams per 17 minučių pelnė 3 taškus (0/1 dvitaškio, 1/2 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius, tačiau 2 sykius suklydo ir 4 sykius prasižengė.