Atkovotas kamuolys puolime ir pelnyti du Ramūno Račkausko taškai padovanojo „Šilutei“ (16-26) pergalę Nacionalinės krepšinio lygoje (Smscredit.lt NKL).

Petro Joniko auklėtiniai svečiuose 72:71 (22:19, 17:14, 18:19, 15:19) pranoko Vilniaus „Perlo-MRU“ (18-24) krepšininkus.

Likus žaisti 14 sekundžių Tadas Padegimas tritaškiu metimu išvedė šeimininkus į priekį 71:70. Po minutės pertraukėlės „Šilutės“ gynėjas Ignas Razutis atakavo netaikliai, tačiau dvitaškį pelnė puolime kamuolį atkovojęs Račkauskas.

Lemiamas atakai vilniečiai turėjo 8 sekundes, tačiau Eivydo Maloščiako tritaškis tikslo nepasiekė.

„Šilutė“: Ramūnas Račkauskas 17 (9 atk. kam.), Ignas Razutis 13, Deivydas Petravičius 11.

„Perlas-MRU“: Tadas Padegimas 21, Antanas Udras 14, Mantas Kazonas 9.