Po susidūrimo su varžovu Blake'as Griffinas lėtai kyla nuo parketo Nuotr.: AP – Scanpix
Iššvaisčiusi 21 taško pranašumą, „Golden State Warriors“ (17-21) atsilaikė mače su Los Andželo „Clippers“ (23-16). Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse Los Andžele svečiai laimėjo 97:93 (28:16, 27:26, 23:22, 19:29).

Trečiame kėlinyje „Warriors“ pirmavo 76:55, tačiau šeimininkai pelnė 9 taškus be atsako ir greitai priartėjo.

Ketvirto kėlinio viduryje po Mo Williamso tolimo metimo „Warriors“ persvara sumenko iki 81:83, o Blake'o Griffino dėjimas netrukus rezultatą išlygino. Tačiau į priekį išsiveržti „Clippers“ taip ir nesugebėjo.

Los Andželo krepšininkai šiame mače iš 25 baudų metimų nepataikė net 16. Vien Griffinas prametė 8 baudas.

„Clippers“: Blake'as Griffinas 27 (12 atk. kam.), Chrisas Paulas 23, Randy Foye 16, Reggie Williamsas 11.

„Warriors“: Monta Ellisas 21 (11 rez. perd.), Dorrellas Wrightas 20, Davidas Lee 18 (10 atk. kam.), Ekpe Udohas 14, Klay Thompsonas 11.