Pergalingai Rusijos Superlygos A reguliarųjį sezoną baigė Kazanės „Uniks“ ekipa. Du lietuvius savo gretose turintis klubas išvykoje 75:69 (26:19, 21:20, 15:18, 13:12) nugalėjo Rūtenio Paulausko treniruojamus Maskvos srities „Dinamo“ krepšininkus.

Nugalėtojams Saulius Štombergas per 34 minutes pelnė 18 taškų (4/7 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 4/6 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 3 kartus prasižengė.

Kšystofas Lavrinovičius per 23 minutes surinko taip pat 18 taškų (7/9 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 4/8 baudų). Lietuvis atkovojo 11 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, tačiau aikštę paliko surinkęs 5 asmenines pražangas.

Pralaimėjusiems Andrius Giedraitis per 19 minučių įmetė 2 taškus (1/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 1 kartą suklydo ir 5 sykius prasižengė.

„Uniks“ ekipa, iškovojusi 18-ąją pergalę iš 24 galimų, turnyrinėje lentelėje užėmė 4-ąją vietą, o „Dinamo“ klubas, turintis 13 pergalių ir 11 pralaimėjimų, liko 6-tas.

Ketvirtfinalyje Kazanės krepšininkai kovos su ULEB taurės laimėtoja Maskvos „Dinamo“ ekipa, o Paulausko treniruojamas klubas išmėgins jėgas su Maskvos srities „Chimki“ komanda.