Danijos čempionate Nerijus Brasas rungtyniauja penktą sezoną paeiliui
Danijos čempionato antrųjų ketvirtfinalio rungtynių naudingiausiu žaidėju tapęs Nerijus Brasas svariausiai prisidėjo prie Nastvedo „Team Fog“ komandos dramatiškos pergalės prieš „79ers“ ekipą – 74:73 (22:19, 20:14, 17:22, 15:18). Lietuvio atstovaujamas klubas laimėjo ir pirmąjį tarpusavio susitikimą.

Kovo 28 dieną 27 gimtadienį minėsiantis 200 cm ūgio puolėjas rungtyniavo 32 minutes, per kurias surinko 25 naudingumo balus.

Braso sąskaitoje – 24 taškai (2/4 dvitaškių, 5/7 tritaškių, 5/6 baudų), 6 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas, 2 pražangos bei 1 klaida.

Šį – 2011-2012 m. sezoną Danijos pirmenybėse buvęs Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkas sužaidė 29 susitikimus.

Aikštėje Brasas vidutiniškai praleidžia po 26 minutes, pelno po 10,5 taško, atkovoja po 3,2 kamuolio, atlieka po 1 rezultatyvų perdavimą ir surenka po 8,7 naudingumo balo.

Lietuvio atstovaujamas „Team Fog“ klubas po reguliariojo sezono varžybų dešimties komandų turnyrinėje lentelėje liko trečias – 17 pergalių bei 10 pralaimėjimų.