Lietuvių vedamų komandų dvikovoje Švedijos čempionate triumfavo Sodertaljo „Kings“ (23-13) komanda su Mantu Griškėnu. Ji savo aikštėje 100:94 (26:20, 15:29, 29:24, 30:21) pranoko Evaldo Žabo atstovaujamą Ostersundo „Jamtland Basket“ (13-23) ekipą.

Griškėnas per 35 minutes pelnė 24 taškus (6/12 dvitaškių, 3/3 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 sykį suklydo, 2 kartus prasižengė bei surinko 20 naudingumo balų.

Žabas aikštelėje praleido 36 minutes, pasižymėjo 23 taškais (5/8 dvitaškių, 3/8 tritaškių, 4/6 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 1 sykį prasižengė, 3 kartus suklydo ir surinko 22 naudingumo balus.

Pergalės iškovoti nepavyko du lietuvius savo gretose turinčiai Norčiopingo „Dolphins“ (23-13) ekipai, namuose 76:83 (16:26, 16:20, 16:20, 28:17) nusileidusi Stokholmo „08“ (17-19) krepšininkams.

Petras Baločka per 17 minučių pelnė 11 taškų (4/10 dvitaškių, 3/4 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, 1 sykį prasižengė, 3 kartus suklydo bei surinko 8 naudingumo balus.

Jo komandos draugas Povilas Šakinis ant parketo praleido 21 minutę, surinko 10 taškų (0/2 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 1 sykį suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.

Tai buvo paskutinės reguliariojo sezono rungtynės. Ketvirtfinalyje iki dviejų pergalių „Dolphins“ vėl surems ginklus su Stokholmo komanda, o „Kings“ išmėgins jėgas su Solnos „Vikings“ krepšininkais.