Kauno „VIČI-Aistės“ nepaliko vilčių Klaipėdos „Lemminkainen“ komandai Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) Elito C grupės rungtynėse.

Stipriausia šalies moterų komanda išlaikė pirmoje rungtynių pusėje susikrautą pranašumą ir išvykoje įveikė klaipėdietes rezultatu 73:53 (24:7, 11:8, 21:23, 15:12) ir iškovodamos trečiąją pergalę turnyre iš eilės.
„VIČI-Aisčių” persvara nekėlė abejonių nuo dvikovos pradžios.

Susikrovusios 7 taškų pervarą per 3 minutes, kaunietės privertė trenerį Dalių Ubartą minutės pertraukėlės. Po jos žaidimas šiek tiek išsilygino, tačiau kėlinuko pabaigoje viešnios spurtavo ir susikrovė 17 taškų persvarą – 7:24.

„VIČI-Aistės“: Vita Kuktienė 19, Rima Valentienė 12, Mantė Kvederavičiūtė 10.

„Lemminkainen“: Jevgenija Šarovka 16, Gabrielė Gutkauskaitė 14.