Mike'as D'Antoni nelaukė kol bus atleistas ir pats atsistatydino
Mike'as D'Antoni nelaukė kol bus atleistas ir pats atsistatydino
Nuotr. AFP-Scanpix
Pastaruoju metu labai prastus rezultatus demonstravusi Niujorko „Knicks“ komanda rakto į pergales privalės ieškoti su nauju treneriu. Skelbiama, jog Mike'as D'Antoni nusprendė atsistatydinti iš vyriausiojo trenerio pareigų.

Tokį sprendimą treneris priėmė dėl to, jog nerado bendros klubo ateities vizijos su vadovais. Kartu su D‘Antoni „Knicks“ komandą palieka ir jo asistentas Philas Weberis.

Kuriam laikui „Knicks“ vyriausiuoju treneriu taps iki šiol asistentu dirbęs Mike'as Woodsonas, o „Knicks“ ieškos naujo trenerio.

Realiu kandidatu laikomas Jerry Sloanas, kuris taip pat yra susidomėjęs galimybe tapti „Knicks“ treneriu.

69 metų Sloanas 1988–2011 metų sezonuose treniravo Jutos „Jazz“ komandą, tačiau praėjusį sezoną ją paliko po kivirčo su tuometine žvaigžde Deronu Williamsu.


Rodyti komentarus
Baikit jus juokus kas cia sako, kad jis neblogas.

Del Suns:

Du zodziai - Steve Nash. Jis geriausias visu laiku puolimo organizatorius. Ginyboj silpnas, mazas, bet is savo komandos puolime isspaust viska ka imanoma moka geriau negu bet kas kitas istorijoj. Ne viena jo vesta Suns komanda turejo vienus geriausiu ir efektyviausiu visu laiku puolimu, net ir kai Amare buvo su trauma iskrites ir nelose visa sezona. D'Antoni = lavonas. Aisku grybas inkaras Anthony kuris ta sistema kokia buvo sugeba griaut irgi nepadeda. Nes su tokia sudetim puolimas turetu normaliai eitis, bet vat kad Suns kamuoli kontroliavo nerealus PG, o cia nepatyres JL ir juodoji skyle Anthony + Stoudemire.
2012-03-16
-1
Atsakyti
Senai laikas buvo.
2012-03-15
Atsakyti
fghfgh
nenusisnekek
2012-03-15
Atsakyti
rik
Nieko naujas treneris nepadarys, kol komandoj Carmelo bus
2012-03-15
Atsakyti
apie suns
suns buvo sutverta puolimui tais laikais, pripazinkim ir zaide gerai, bet kas vienija knicks ir suns abi komandos su D-Anthony neturejo ginybos visiskai, jo filosofija kad laimima per puolima yra labai pasenusi, turek ginyba turesi puolima teisingiausia butu :) knicks atsigaus pamatysit oi kaip atsigaus :)
2012-03-15
Atsakyti
Oopooy
Kur dingo naujienos apoe jeremy lina?

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-03-15
Atsakyti
Evaldas7Post_MoveEvaldas7BlitzkriegEvaldas7Nežinau, turi trūkumų kaip treneris D'Antoni, bet jis nėra blogas... Kažkas kažkaip nesiklijavo jiems Niujorke, bet, mano galva, dar reikėjo šiek tiek palaukti, galvoju, "Knicks" būtų turėję realią galimybę išeiti į atkrintamąsias varžybas. Niekada nėra kaltas vienas žmogus - nei Anthony, nei D'Antoni, nei kas nors kitas... Kalti visi, bet, aišku, atsakomybė krenta treneriui. BN.lt rašo, kad realiausias pretendentas yra Sloanas, bet užsienio tinklalapiai mirga, kad treneris bus M.Woodsonas, įdomu... Tikėkimės, Woodsonas sėkmingiau susitvarkys su savo užduotimis ir atves Niujorko ekipą į PO, nes ji turi viską, kad ten būtų.Tai nedašunta, kad Woodsonas tik laikinai bus? Ir sakai D'Antoni nėra bogas? Suns kokius žaidėjus turėjo, bet nieko nelaimėjo, Knicks irgi nėra bloga, bet net į PO vos taiko.Tai ką Sloanas irgi blogas treneris, ar kam čia nedašunta? Turėjo Malone'ą, turėjo Stocktoną, o žiedo nei vieno? D'Antoni pergalių-pralaimėjimų santykis per visą karjerą yra daugiau nei 50 proc. (t.y. laimėtų varžybų), dukart jo vedama komanda žaidė konferencijose finaluose, bet nelaimėjo. "Suns" buvo stiprūs, bet ne tokie kaip "Spurs".O tai kas juos stipresniais už ''Spurs'' turėjo padaryti jei ne treneris > ? :D,nes sudėtį turėjo įspudinga.Ne viską lemia vien treneris. Viskas priklauso nuo pačių krepšininkų individualaus meistriškumo, nuo sėkmės, nuo kaip tą dieną atrodo varžovai. Žiūrėjau tiek 2004-2005, tiek 2005-2006 m. sezono "Suns" kovas ir galiu pasakyti, kad Finikso komanda turėjo braižą, ir gerą, bet nelaimėjo. Tai ką, dabar visi nelaimintys treneriai (aišku, turintys geras sudėtis) yra blogi? Popovichius jau nuo 2007 nelaimi NBA, tai ką jis blogas? Paprasčiausia yra suversti viską treneriui, o kur komandos vadovybė, vadybininkai ir pan.?


Taip,jis yra prastas treneris,pergalių buvo,tačiau jos buvo pasiektos su geriausiais NBA žaidėjais,bet koks treneris su tokia sudėtimi kažką nuveiktu reg. sezone,jai stebėjai visus tuos sezonu kuriuos išvardijai,tai turbūt turėtum žinoti kad jie turėjo neeilinę sudėtį bet tu vistiek kalbi apie kažkokį individualų meistriškumą nors jau ne karta buvo pasakyta kad Suns turėjo lb. gerus žaidėjus,apie braiža,jie turėjo braiža kuris veikė reg. sezone,netoliau,Dontis buvo,yra ir bus blogas treneris,laimintis reg.sezone bet ne PO,kaip yra pasakes berots tas pats buves Popovičiaus auklėtinis,''puolimas laimi rungtynes,gynyba čempionatus'' ar kažkas pan.

'' kur komandos vadovybė, vadybininkai ir pan.?''

o ką jie? Gal nežinau,bet man atrodo visi šitie renka komandos sudėtį,bet žaidimo kūrimui nekliudo,gi vadovai nenustato kiek žaisti vienam žaidėjui,ar kada jam turėti kamuolį,o jei tarp vieno žaidėjo ir vadovų yra kažkokių nesklandumų,vadovas jį tiesiog iškeis.

Grįžtant prie Popovichiaus,neverta jų net lygint,vienas 4X NBA čempionas,kitas turėjo 5-ias galimybes laimėti NBA žiedus,tačiau vos dukart žaidė Conf.finaluose,nelaimėjo nei žiedo,ir yra antra kart išspiriamas už prastus komandos rezultatus.Jei jis būtų geras treneris,dabar treniruotų 'Suns'',o komandoje tebežaistų Amare su Nashu,galbūt dar ir Marionas dar būtų.
2012-03-14
Atsakyti
Anonimas
youtube.com/watch?gl=US&hl=lt&client=mv-google&v=Y9upYApC2c8

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-03-14
Atsakyti
D'Antoni siaip neblogas treneris. Bet ginyboje jis silpnas. Ir tai buvo daugeli metu didziausia new yorko problema. Bet siaip, as buciau metes lauk Anthony o ne treneri
2012-03-14
+1
Atsakyti
Ir kuo jums tas D'antoni "neblogas"? Kad nežino kur žodyne žodis gynyba? Pasakykit bent vieną komandą kuri yra laimėjusi NBA čempionų titulą puolimo, o ne geros gynybos dėka.Playoffsuose su tokiu pajacu toli nenueisi.
2012-03-14
-1
Atsakyti
Post_MoveEvaldas7BlitzkriegEvaldas7Nežinau, turi trūkumų kaip treneris D'Antoni, bet jis nėra blogas... Kažkas kažkaip nesiklijavo jiems Niujorke, bet, mano galva, dar reikėjo šiek tiek palaukti, galvoju, "Knicks" būtų turėję realią galimybę išeiti į atkrintamąsias varžybas. Niekada nėra kaltas vienas žmogus - nei Anthony, nei D'Antoni, nei kas nors kitas... Kalti visi, bet, aišku, atsakomybė krenta treneriui. BN.lt rašo, kad realiausias pretendentas yra Sloanas, bet užsienio tinklalapiai mirga, kad treneris bus M.Woodsonas, įdomu... Tikėkimės, Woodsonas sėkmingiau susitvarkys su savo užduotimis ir atves Niujorko ekipą į PO, nes ji turi viską, kad ten būtų.Tai nedašunta, kad Woodsonas tik laikinai bus? Ir sakai D'Antoni nėra bogas? Suns kokius žaidėjus turėjo, bet nieko nelaimėjo, Knicks irgi nėra bloga, bet net į PO vos taiko.Tai ką Sloanas irgi blogas treneris, ar kam čia nedašunta? Turėjo Malone'ą, turėjo Stocktoną, o žiedo nei vieno? D'Antoni pergalių-pralaimėjimų santykis per visą karjerą yra daugiau nei 50 proc. (t.y. laimėtų varžybų), dukart jo vedama komanda žaidė konferencijose finaluose, bet nelaimėjo. "Suns" buvo stiprūs, bet ne tokie kaip "Spurs".O tai kas juos stipresniais už ''Spurs'' turėjo padaryti jei ne treneris > ? :D,nes sudėtį turėjo įspudinga.


Ne viską lemia vien treneris. Viskas priklauso nuo pačių krepšininkų individualaus meistriškumo, nuo sėkmės, nuo kaip tą dieną atrodo varžovai. Žiūrėjau tiek 2004-2005, tiek 2005-2006 m. sezono "Suns" kovas ir galiu pasakyti, kad Finikso komanda turėjo braižą, ir gerą, bet nelaimėjo. Tai ką, dabar visi nelaimintys treneriai (aišku, turintys geras sudėtis) yra blogi? Popovichius jau nuo 2007 nelaimi NBA, tai ką jis blogas? Paprasčiausia yra suversti viską treneriui, o kur komandos vadovybė, vadybininkai ir pan.?
2012-03-14
-1
Atsakyti
reikėjo ne trenerio paslaugų atsisakyt, o visi ir taip žino kieno, o jei taip ir nemano, vistiek žino apie ką aš. :))
2012-03-14
Atsakyti
Evaldas7BlitzkriegEvaldas7Nežinau, turi trūkumų kaip treneris D'Antoni, bet jis nėra blogas... Kažkas kažkaip nesiklijavo jiems Niujorke, bet, mano galva, dar reikėjo šiek tiek palaukti, galvoju, "Knicks" būtų turėję realią galimybę išeiti į atkrintamąsias varžybas. Niekada nėra kaltas vienas žmogus - nei Anthony, nei D'Antoni, nei kas nors kitas... Kalti visi, bet, aišku, atsakomybė krenta treneriui. BN.lt rašo, kad realiausias pretendentas yra Sloanas, bet užsienio tinklalapiai mirga, kad treneris bus M.Woodsonas, įdomu... Tikėkimės, Woodsonas sėkmingiau susitvarkys su savo užduotimis ir atves Niujorko ekipą į PO, nes ji turi viską, kad ten būtų.Tai nedašunta, kad Woodsonas tik laikinai bus? Ir sakai D'Antoni nėra bogas? Suns kokius žaidėjus turėjo, bet nieko nelaimėjo, Knicks irgi nėra bloga, bet net į PO vos taiko.Tai ką Sloanas irgi blogas treneris, ar kam čia nedašunta? Turėjo Malone'ą, turėjo Stocktoną, o žiedo nei vieno? D'Antoni pergalių-pralaimėjimų santykis per visą karjerą yra daugiau nei 50 proc. (t.y. laimėtų varžybų), dukart jo vedama komanda žaidė konferencijose finaluose, bet nelaimėjo. "Suns" buvo stiprūs, bet ne tokie kaip "Spurs".


O tai kas juos stipresniais už ''Spurs'' turėjo padaryti jei ne treneris > ? :D,nes sudėtį turėjo įspudinga.
2012-03-14
Atsakyti
BlitzkriegEvaldas7Nežinau, turi trūkumų kaip treneris D'Antoni, bet jis nėra blogas... Kažkas kažkaip nesiklijavo jiems Niujorke, bet, mano galva, dar reikėjo šiek tiek palaukti, galvoju, "Knicks" būtų turėję realią galimybę išeiti į atkrintamąsias varžybas. Niekada nėra kaltas vienas žmogus - nei Anthony, nei D'Antoni, nei kas nors kitas... Kalti visi, bet, aišku, atsakomybė krenta treneriui. BN.lt rašo, kad realiausias pretendentas yra Sloanas, bet užsienio tinklalapiai mirga, kad treneris bus M.Woodsonas, įdomu... Tikėkimės, Woodsonas sėkmingiau susitvarkys su savo užduotimis ir atves Niujorko ekipą į PO, nes ji turi viską, kad ten būtų.Tai nedašunta, kad Woodsonas tik laikinai bus? Ir sakai D'Antoni nėra bogas? Suns kokius žaidėjus turėjo, bet nieko nelaimėjo, Knicks irgi nėra bloga, bet net į PO vos taiko.


Tai ką Sloanas irgi blogas treneris, ar kam čia nedašunta? Turėjo Malone'ą, turėjo Stocktoną, o žiedo nei vieno? D'Antoni pergalių-pralaimėjimų santykis per visą karjerą yra daugiau nei 50 proc. (t.y. laimėtų varžybų), dukart jo vedama komanda žaidė konferencijose finaluose, bet nelaimėjo. "Suns" buvo stiprūs, bet ne tokie kaip "Spurs".
2012-03-14
Atsakyti
AbcGaletu woodsonas kiek ilgiau vyr treneriu pabut, nes uz d antoni jis geresnis. Ir nemazai laiko yra knicksuose--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


Pirmas sezonas...
2012-03-14
Atsakyti
Anonimas
youtube.com/watch?gl=US&hl=lt&client=mv-google&v=S3aJclnZpQk

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-03-14
Atsakyti
Abc
Galetu woodsonas kiek ilgiau vyr treneriu pabut, nes uz d antoni jis geresnis. Ir nemazai laiko yra knicksuose

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-03-14
Atsakyti
Anonimas
www.youtube.com/user/DeeJayful7?feature=mhee

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2012-03-14
Atsakyti
Tegul
Atiduoda knickais sunsams lina ir anthony uz nasha ir suns treneri vo tada knicks NBA champs
2012-03-14
Atsakyti
gaila kad atsistatydino ,man taip patiko knicksu pralaimejimai , jei db slaonas treneris bus tai ragas kaip atsigaus knicksai :(
2012-03-14
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 38

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.