Jamesas Hardenas varžovų gynybai visada sukelia nemažai problemų. Nuotr.: AP – Scanpix
Blake'as Griffinas varžovą stabdo ir taip. Nuotr.: AP – Scanpix
Denverio ekipos viceprezidentas Masai Ujiri diskutuoja apie komandos atliktus mainus, kuriuose iškeitė Nene. Nuotr.: AP – Scanpix
Triumfuojantis Johnas Wallas. Nuotr.: AFP – Scanpix
Shawnas Marionas bando įveikti varžovo gynybą. Nuotr.: AP – Scanpix

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonui sutrumpėjus beveik dviem mėnesiais, šiemet stipriausi pasaulio krepšininkai varžosi pašėlusiu tempu. Kasdien NBA lygoje sužaidžiama daugybė rungtynių, o jas sekti padeda tinklalapis „BasketNews.lt“.

Kovo 16-osios rungtynių apžvalga

GERIAUSI. Fynsiko „Suns“ turi geriausią rezultatą lygoje po NBA visų žvaigždžių savaitgalio. Iš 9 paskutinų rungtynių jie laimėjo septynerias.

TURNYRINĖ LENTELĖ. Čikagos „Bulls“ (36-9) yra vienintelė komanda NBA, pralaimėjusi mažiau nei 10 kartų. Šarlotės „Bobcats“ (6-36) yra vienintelė, nelaimėjusi bent 10 kartų.

BE ŠANSŲ. Dalaso „Mavericks“ toliau lieka neįveikiami Šarlotės „Bobcats“ komandai. Praėjusią naktį nusileidę 96:101, „Bobcats“ patyrė 15 nesėkmę per tiek pat tarpusavio susitikimų. „Mavericks“ yra vienintelė komanda, kurios „Bobcats“ niekada nėra įveikusi.

IŠ PO KREPŠIO. Paulas Millsapas gavo progą išplėšti Jutos „Jazz“ komandai pergalę, bet prametė metimą iš po krepšio. Jis reabilitavosi pratęsime, paskutinę jo minutę įmetęs tolimas dvitaškį ir įtvirtinęs pergalę prieš Minesotos „Timberwolves“.

PIRMA PUSĖ. Naujojo Orleano „Hornets“ šį sezoną pralaimėjo visas 21 rungtynes, kai atsilikdavo po dviejų kėlinių.

EFEKTYVUMAS. Jutos „Jazz“ vidurio puolėjas Derrickas Favorsas per mažiau nei 23 minutes spėjo atkovoti net 16 kamuolių.

Visi rezultatai:

Los Angeles Clippers Phoenix Suns 87-91 stat »
Utah Jazz Minnesota Timberwolves 111-105 stat »
Denver Nuggets Oklahoma Thunder 90-103 stat »
Dallas Mavericks Charlotte Bobcats 101-96 stat »
New Orleans Hornets Washington Wizards 89-99 stat »

Dienos penketukas:

32 naud. balai
24 naud. balai 22 naud. balai 22 naud. balai 21 naud. balų
Johnas Wallas (Vašingtono „Wizards“): Wallas buvo ne tik pagrindinis pergalės „Wizards“ kalvis, tačiau ir naudingiausiai praėjusią naktį žaidęs krepšininkas. Įžaidėjo sąskaitoje – 26 taškai ir 12 rezultatyvių perdavimų.
Paulas Millsapas (Jutos „Jazz“): Aukštaūgis buvo tik trečias pagal rezultatyvumą „Jazz“ krepšininkas, tačiau puolėjas atliko dvigubą dublį (16 tšk., 11 atk. kam.) ir buvo netoli trigubo. 203 cm ūgio puolėjas perėmė net 8 kamuolius.
Kevinas Durantas (Oklahomos „Thunder“): Jau įprasta matyti puolėją rezultatyviausių „Thunder“ žaidėjų sąraše. Puolėjas pataikė 7 dvitaškius iš 10 bandymų ir vedė „Thunder“ į dar vieną pergalę NBA pirmenybėse.
Dirkas Nowitzki (Dalaso „Mavericks“): NBA čempionai pastaruoju metu nedemonstruoja geriausios sportinės formos. Nedaug trūko iki pralaimėjimo prasčiausiai NBA komandai, tačiau Nowitzki savo žaidimu padarė, jog taip neatsitiktų.
Rogeris Masonas (Vašingtono „Wizards“): Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs Masonas per 19 minučių pataikė keturis tritaškius iš šešių bandymų ir buvo vienas pergalės kalvių. Tiek pat tritaškių pataikė visa Naujojo Orleano „Hornets“.