Artūras Jomantas susiduria su kibia varžovo gynyba Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Dačkus
Aleksandras Rašičius neleidžia Bobby Maze'ui priartėti prie vilniečių krepšio Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Dačkus
Bobby Maze'o kūną puošia daugybė tatuiruočių Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Dačkus
Justas Sinica aukščiau pašoka už Dovydą Rediką Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Dačkus
Baltarusijos komandos legionierius iš Lietuvos Justas Sinica Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Dačkus
Vilniaus „Lietuvos rytas“ (10-6) į paskutines VTB Vieningosios lygos reguliariojo sezono rungtynes žengė lyg jos būtų lemiamos, nors vilniečiai jau prieš tai beveik turėjo trečiąją vietą savo kišenėje.

Prieš B grupės autsaiderius Aleksandro Džikičiaus auklėtiniai žaidė susikaupę nuo pat pirmųjų minučių ir šventė užtikrintą pergalę 112:86 (23:21, 28:13, 23:25, 38:27) prieš Minsko „Minsk-2006“ (1-15) komandą, kurioje rungtyniauja Justas Sinica ir Ronaldas Rutkauskas.

Prasidėjus antrajam kėliniui skirtumas tarp komandų tebuvo 2 taškai (27:25), tačiau tuomet „Lietuvos rytas“ spurtavo 19:0 ir įgijo triuškinantį pranašumą – 46:25.

Po ilgosios pertraukos svečiai iš Baltarusijos mėgino kibti į atlapus vilniečiams bei buvo priartėję iki 12 taškų (57:69), tačiau iki ketvirtojo kėlinio tylėjęs Lawrence‘as Robertsas per pirmąsias paskutinio ketvirčio minutes krovė vieną kamuolį po kito ir sugrąžino saugų pranašumą savo komandai – 94:69.

LKL vicečempionai jau anksčiau buvo užsitikrinę vietą atkrintamosiose varžybos, o po šios pergalės reguliarųjį sezoną užbaigė trečioje vietoje. Tai reiškia, jog atkrintamosiose varžybose vilniečiai kovos su ketvirtąja A grupės komanda.

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 20, Jonas Valančiūnas 14 (14 atk. kam.), Steponas Babrauskas 13, Artūras Jomantas 12, Aleksandras Rasičius, Lawrence‘as Robertsas ir Mindaugas Katelynas po 11.

„Minsk-2006“: Justinas Knoxas 18, Aliaksandras Kudriavcevas 15, Bobby Maze‘as 15 ... Justas Sinicas 5, Rolandas Rutkauskas 2.

8 Krasnojarsko Enisey 15 3 12 3 5 -145
9 Minsko Minsk-2006 16 1 15 1 7 -337

RP_garbintojassu pergale ritaz ritaz
Jei neturi ka pasakyt, nesakyk.
2012-03-17
Džiugina, kad LR jaunimas galėjo pasireikšti, nors jų rezultatai ir neįpatingi, bet praktikos po truputį įgauna :)
2012-03-17
Rice žaidė tik 13min, bet pagal +/-(kiek žaidėjui būnant aikštėje komanda pralaiminėjo/laiminėjo) yra 3 komandoje.

-1
Su eiline pergale! 112 tasku nice nice :)

2012-03-16
Su pergale tiek Ezerunas tiek Rytas iskovojo pergale. Malaciai, gera savaitgalio pradzia. :)
2012-03-16
Alkhol
Cia turbut rezultutyviausios Ryto rungtynes si sezona?