DeMaras DeRozanas prie pergalės pridėjo 17 taškų
Nuotr. AP-Scanpix
Po pustrečio mėnesio pertraukos į aikštelę grįžęs Zachas Randolphas rungtynes pradėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio ir kas minutę rinko po tašką, tačiau jo atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (24-18) ekipa Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė antrą nesėkmę iš eilės.

Trijų krepšininkų vedama Memfio komanda savo žiūrovų akivaizdoje 110:114 (24:26, 22:21, 23:25, 34:31, 7:11) po pratęsimo turėjo pripažinti Toronto „Raptors“ (15-29) klubo, kurio garbę gina Linas Kleiza, pranašumą.

Po vienos taiklios Gary Forbeso baudos ketvirtame kėlinyje svečių pranašumas tapo 3 taškai (103:100), o varžovams liko 5 sekundės. Visgi šeimininkai greitai persivarė kamuolį per visą aikštelę ir pasiuntė jį į Rudy Gay rankas. Puolėjas nedvejodamas smeigė tritaškį su sirena ir išplėšė pratęsimą (103:103).

Iki mačo pabaigos likus žaisti vėl 5 sekundes Mike'as Conley stojo prie baudų metimo linijos ir realizavęs visas tris baudas turėjo galimybę išlyginti rezultatą. Pirmojo bauda skrodė tinklelį, antroji – skriejo pro šalį, o trečioji buvo tyčia pramesta, tačiau „Grizzlies“ nesugebėjo atkovoti kamuolio ir aikštelę paliko nuleistomis galvomis.

Randolphas dėl kelio traumos nerungtyniavo nuo sausio 2 dienos. Vos penktą mačą šį sezoną žaidęs puolėjas per 25 minutes pelnė 25 taškus, atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Tiesiog žaidėme gerai, – kalbėjo rezultatyviausias mačo žaidėjas Jerrydas Baylessas. – Keletą kartų buvome sustoję. Ketvirtame kėlinyje buvo keletą epizodų, kuomet pridarėme kvailų dalykų, bet sugebėjome tai pašalinti ir laimėti rungtynes.“

Rungtynių atradimų neabejotinai galima laikyti Forbesą. Pastarasis prieš šį mačą vidutiniškai rinkdavo po 3,8 taško, tačiau mače su „Grizzlies“ pelnė 20 taškų ir buvo vienas rezultatyviausių komandos žaidėjų.

Kleiza per 20 minučių pasižymėjo 2 taškais (1/3 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 1 sykį prasižengė.

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 28 (8 atk. kam.), Rudy Gay 26 (11 atk. kam.), Zachas Randolphas 25 (9 atk. kam.), O.J. Mayo 10.

„Raptors“: Jerrydas Baylessas 28 (9 atk. kam.), Gary Forbesas 20, Andrea Bargnani 18 (7 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 18, Jamesas Johnsonas 14 ... Linas Kleiza 2.

Rungtynių vaizdo reportažas:

Visi rezultatai:

Atrinkti (0) Visi (16)
zinovas
Ne cia levoje komandoje, po 2 golus ispiria :D Pasako viska apie Lietuvos krepsini, lt rinktines lyderis, o nba vapse nepalosia.
Labas,

Noriu tave pakviesti žaisti vieną, įdomų žaidimą. Šiame žaidime yra beveik visos pasaulio šalys ir jų gyventojai kovoją už šalių likimą. Šiame žaidime kiekvienas žaidėjas dirba, treniruojasi. Čia gali pasirinkti kokią tik nori profesiją gali būti verslininku, politiku, kovotoju, bankininku, žurnalistu ir t.t. Šiame žaidime jau rasi Lietuva vieną iš stipriausių valstybių, bet ir jai reikia naujų žmonių. Pradžiojė žaidimas gali atrodyti nuobodus, nes pirmosiomis dienomis užteks 5-10 min. per dieną vėliau kai pasikelsi lygį, pradėsi tobūlėti ir žaidimas bus vis įdomesnis ir įdomesnis.

Taigi junkis prie mūsų!

Pagarbiai,
2012-03-17
:D
kur dienos apzvalga?
2012-03-17
Kleiza stabiliai, jeigu ne minusinis naudingumo koficientas, tai bent 1 balas naudingumo koficiente kaip kad šiandien! :D
2012-03-17
sakmius
kleizos pozicijoj tas forbesas, ranka gera turi, gan atletiskas. manau nuims dar po 5-10 minuciu nuo kleizos jei demonstruos zaidima toki
2012-03-17
Jei viena kart laimejo tai nereiskia kad jau prasidejo pergales, galima bus sneket po dar keliu varzybu
2012-03-17
Kaip manot, cia siaip sutapimas, kad ismete Barbosa ir prasidejo pergales?
2012-03-17
-1
:D
turi labai labai mazus, reiketu jiem dabar beveik vien pergaliu ir, kad nors bucks ar bostonas zaistu be pergaliu, o tai mazai tiketina