Ketvirtą pergalę per pastaruosius penkis mačus Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo Pakruojo „Meresta“ (22-22) komanda ir taip užbaigė reguliarųjį sezoną. Dainiaus Bertulio auklėtiniai savo aikštėje 85:80 (21:18, 23:13, 20:25, 21:24) palaužė Vilniaus „Statybos“ (25-19) krepšininkus.

Svečiai persvėrę rezultatą buvo tik pirmame kėlinyje (15:14, 7-ąją min.), o rungtynių kontrolė visą mačą priklausė šeimininkams. Įpusėjus trečiajam ketvirčiui jų persvara tapo rekordinė (59:42, 26-ąją min.), o iki mačo pabaigos likus žaisti minutę, ji dar buvo dviženklė (85:75).

„Meresta“: Audrius Maneikis 20, Darius Griškėnas 19, Simonas Slivka 10, Benas Bagdonavičius 10, Klymas Artamonovas 9 (7 atk. kam.).

„Statyba“: Darius Tarvydas 21 (8 atk. kam.), Tadas Rinkūnas 11, Ovidijus Varanauskas 10, Simonas Jankūnas 8, Lukas Kazlauskas 8, Aurimas Stakėnas 8.

Ši pergalė lėmė, jog „Meresta“ antrosios grupės turnyro lentelėje užėmė trečią vietą ir kitame etape varžysis su Joniškio „Delikateso“ ekipa. Tuo tarpu „Statyba“ serijoje dėl patekimo į ketvirtfinalį kausis su Jonavos „Triobet“.

Dedas

Kaip matai nebeturi lyderio ir komanda isbalansuota, tikikimes atsigaus iki ketvirfinalio.
2012-03-17
dedas
geda laivitei be jokios ambicijos sitiek pralaimeti jie tik namuose laimi o isvaziave tusti visi.