Nesėkmę Vokietijos lygoje patyrė du lietuvius savo sudėtyje turinti Bonos „Telekom Baskets“ (14-13) ekipa. Ji išvykoje 74:87 (13:21, 14:21, 26:13, 21:32) nusileido Ulmo „Ratiopharm“ (23-5) krepšininkams.

Simonas Serapinas per 30 minučių pelnė 18 taškų (3/5 dvitaškių, 4/7 tritaškių), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, po 3 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 13 naudingumo balų.

Jo komandos draugas Benas Veikalas aišktelėje praleido 29 minutes, pasižymėjo 7 taškais (2/3 dvitaškių, 1/6 tritaškių), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 1 sykį suklydo, 3 kartus prasižengė bei surinko 7 naudingumo balus.

Pergalės pasiekti nepavyko ir Tubingeno „Watler Tigers“ (12-16) komandai su Povilu Čukinu, svečiuose 58:74 (6:13, 16:22, 19:22, 17:17) pralaimėjusiai Triero TBB (10-17) klubui.

Čukinas per 23 minutes pelnė 12 taškų (6/8 dvitaškių), atkovojo 4 kamuolius, blokavo 1 metimą, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo, 3 kartus prasižengė ir surinko 15 naudingumo balų.