Šį savaitgalį toliau tęsiasi „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ finalo ketvertai. Šiauliuose varžėsi keturios geriausios Jaunučių vaikinų B (gim. 1997 m.) krepšinio čempionato III diviziono komandos. Aikštės šeimininkai „Saulė-Šiauliai-Corny“ krepšininkai priėmė Plungės sporto mokyklos, Utenos kūno kultūros sporto centro ir Vilniaus Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijos IV-Himėja komandos atstovus.

Finalo ketverte visos dalyvės vieno rato principu sužaidė su likusiomis ekipomis.

Niekas neprilygo aikštės šeimininkams. Sauliaus Jucevičiaus vadovaujami jaunieji šiauliečiai šventė tris užtikrintas pergalas. „Saulė-Šiauliai-Corny“ 91:55 nugalėjo Š.Marčiulionio KA ekipą, 83:50 įveikė Utenos KKSC krepšininkus ir 92:52 įrodė pranašumą prieš Plungės SM komandą.

Antroje vietoje liko, sidabro medalius iškovojo ir bilietą į kitą etapą pelnė „marčiulioniukai“. Edvino Justos treniruojami keturiolikmečiai sugebėjo atsitiesti po pirmos skaudžios nesėkmės ir vėliau šventė dvi svarbias pergales.

Kartą laimėję Plungės SM atstovai liko trečioje vietoje, o pergalės džiaugsmo finalo ketverte nepatyrę uteniškiai liko ketvirti.

Pirmąsias dvi vietas iškovojusios komandos gauna galimybę kovoti dėl medalių ir II divizione. „Saulė-Šiauliai-Corny“ ir Š.Marčiulionio KA komandos peržaidimuose kausis su 7-8 vietas II divizione užėmusiomis komandomis. Porų nugalėtojai rungtyniaus II diviziono atkrintamosiose varžybose.