Lengvą pergalę Lenkijos krepšinio pirmenybėse iškovojo Gdynės „Asseco Prokom“ komanda, kurioje rungtyniauja Donatas Motiejūnas. Ji svečiuose 93:63 (21:7, 22:15, 26:22, 24:19) nugalėjo Giedriaus Gusto atstovaujamą Zgorželeco „PGE Turow“ ekipą.

Gustas per 7 minutes pelnė 3 taškus (1/2 dvitaškių, 1/2 baudų) ir perėmė 1 kamuolį.

Motiejūnas per 29 minutes surinko 19 taškų (7/10 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 6, perėmė ir prarado po 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė ir surinko 22 naudingumo balus.

Pralaimėjimą patyrė Slupsko „Energa Czarni“ komanda, kurią treniruoja Dainius Adomaitis ir rungtyniauja Mantas Česnauskis. Ji namuose 69:82 (23:24, 19:14, 18:26, 9:18) nusileido Voclaveko „Anwil“ krepšininkams.

Česnauskis per 28 minutes taškų nepelnė (0/3 dvitaškių, 0/5 tritaškių), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė ir surinko -3 naudingumo balus.