Pergalę Italijos antroje lygoje iškovojo Barčelonos „Sigma“ (13-10) komanda, kurioje rungtyniauja Mindaugas Lukauskis. Ji namuose 87:76 (16:23, 20:14, 26:23, 25:16) nugalėjo „Fileni BPA Jesi“ (11-11) krepšininkus.

Lukauskis per 21 minutę pelnė 3 taškus (0/2 dvitaškių, 1/5 tritaškių), atkovojo ir perėmė po 3, prarado 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė ir surinko -1 naudingumo balą.

Pralaimėjimą patyrė Brešos „Centrale del Latte“ (11-11) su Deividu Bušma. Ji svečiuose 65:83 (15:19, 20:28, 10:20, 20:16) nusileido „Prima Veroli“ (10-13) krepšininkams.

Bušma per 8 žaidimo minutes taškų nepelnė, atkovojo ir prarado po 1 kamuolį, 2 kartus prasižengė ir surinko -1 naudingumo balą.

Pralaimėjo ir Emilijos Redžio „Trenkwalder“ (15-7) su Donatu Slanina. Ji svečiuose 55:71 (23:14, 20:15, 9:14, 3:28) nusileido „Giorgio Tesi Group Pistoia“ (15-7) krepšininkams.

Slanina per 19 minučių surinko 2 taškus (1/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo ir prarado po 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 1 sykį prasižengė ir surinko 2 naudingumo balus.