Chrisas Paulas aikštelėje buvo nesulaikomas
Nuotr. AP-Scanpix
Chrisas Paulas prametė svarbų dvitaškį ketvirtojo kėlinio pabaigoje, tačiau per pratęsimą reabilitavosi su kaupu.

Įžaidėjui pritrūko vieno atkovoto kamuolio iki trigubo dublio, o jo vedama Los Andželo „Clippers“ (26-18) komanda sekmadienį namie 87:83 (24:18, 14:23, 19:24, 17:9, 13:9) parklupdė Detroito „Pistons“ (16-29)

Paulas ėmėsi iniciatyvos per paskutinę „Clippers“ ataką ketvirtojo kėlinio pabaigoje, kai jo komanda atsiliko dviem taškais. Įžaidėjas prasiveržė link krepšio, tačiau jo dvitaškis tikslo nepasiekė. Šeimininkų situaciją išgelbėjo Blake‘as Griffinas – jis atkovojo kamuolį puldamas ir metimu iš po krepšio išplėšė pratęsimą.

Per papildomą atkarpą Paulas surinko 9 13 savo ekipos taškų, įskaitant dvitaškį likus 22 sekundėms, kuris išvedė „Clippers“ į priekį – 83:82.

Po netaiklios „Pistons“ atakos teisėjai skyrė ginčą, kuriame nugalėjo Paulas. Nors ginčą laimėjo „Pistons“ puolėjas Gregas Monroe, kamuolį pirmasis sugriebė Paulas, kuris nuskubėjo į greitą ataką ir rezultatyviu perdavimu leido Randy Foye dvitaškiu įtvirtinti pergalę.

Paulas iš viso surinko 19 taškų, atliko 15 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 9 kamuolius ir užtikrintai rungtyniavo lemiamomis minutėmis.

Tai antrasis mačas per dvi dienas, kuomet Paulas galingu žaidimu lėmė savo ekipos sėkmę. Šeštadienį įžaidėjas per paskutines mačo 2 minutes ir 42 sekundes pelnė 12 taškų, o „Clippers“ 95:91 įveikė Hjustono „Rockets“.

„Clippers“: Chrisas Paulas 19 taškų (9 atk. kam., 15 rez. perd.), Blake'as Griffinas 17 (11 atk. kam.), Randy Foye 14, DeAndre Jordanas 9, Nickas Youngas 9.

„Pistons“: Gregas Monroe 23 (15 atk. kam.), Tayshaunas Prince’as 20, Jonas Jerebko 14 (8 atk. kam.).

Pergalė sustiprino „Clippers“ pozicijas ketvirtoje vietoje Vakarų konferencijoje, o „Pistons“ nuo aštuntosios Rytų konferencijos vietos, leidžiančios kovoti atkrintamosiose varžybose, atsilieka pergalėmis.

Vaizdo reportažas:

Visi rezultatai:

Cleveland Cavaliers Atlanta Hawks 87-103   stat »
Los Angeles Clippers Detroit Pistons 87-83   stat »
Memphis Grizzlies Washington Wizards 97-92   stat »
Sacramento Kings Minnesota Timberwolves 115-99   stat »
Miami Heat Orlando Magic 91-81   stat »
Phoenix Suns Houston Rockets 99-86   stat »
Oklahoma Thunder Portland Trail Blazers 111-95   stat »
Los Angeles Lakers Utah Jazz 99-103   stat »

Atrinkti (0) Visi (10)
Gerai Paul'as sužaidė. Gaila, kad lemiamo metimo nepataikė. Svarbu, kad viskas gerai baigės.
2012-03-19
žiauriai kietos varžybos. Gražu žiūrėt.
2012-03-19
Pirmą kartą matau, kaip pirmaujanti NBA komanda 3 taškais, neleidžia mest tritaškio, o bauduoja atsiliekančią komandą, kad ši nemestų 3pt..Pagarba LAC.