Skaudų pralaimėjimą Rusijos taurės varžybų pusfinalyje patyrė Rūtenio Paulausko treniruojama Maskvos srities „Dinamo“ ekipa. Ji 80:81 (26:24, 21:20, 12:18, 21:19) turėjo pripažinti aikštės šeimininkų – Chimkų „Chimki“ pranašumą.

„Dinamo“ ekipos negelbėjo ir rezultatyvus Andriaus Giedraičio žaidimas. Gynėjas per 33 minutes pelnė 18 taškų (4/5 dvit., 3/3 trit., 1/1 baudos), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir 2 kartus prasižengė.

„Dinamo“: Igoris Zamanskis 20, Andrius Giedraitis 18, Samuelis Hoskinsas 14 (10 atk. kam.), Nikita Morgunovas 10.

„Chimki“: Rubenas Wolkowyski 22 (11 atk. kam.), Melvinas Bookeris 18, Aleksandras Petrenko 17, Oskaras Torresas 11.

„Chimki“ varžovais finale penktadienį bus Maskvos CSKA. „Armiečiai“ pusfinalyje 77:63 (17:17, 23:15, 16:7, 21:24) įveikė Kazanės „Uniks“ klubą, kuriame trenerio asistentu dirba Valdemaras Chomičius.

Kazanės klubo legionierius Kšyštofas Lavrinovičius per 29 minutes surinko 12 taškų (4/6 dvit., 0/1 trit., 4/6 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Jo komandos draugas Saulius Štombergas per 21 minutę pelnė 7 taškus (3/3 dvit., 0/3 trit., 1/2 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį bei prasižengė 5 kartus.

„Uniks“: Jahoras Mesčarakovas 18, Kšyštofas Lavrinovičius 12.

CSKA: Sergejus Panovas 17, Trajanas Langdonas 15, Theodoras Papaloukas 11.