Rusijos moterų čempionato reguliariojo sezono nugalėtoja tapo Algirdo Paulausko ir Rimanto Grigo treniruojama Jekaterinburgo UMMC (17-1) komanda.

Čempionių titulą ginanti ekipa paskutiniame reguliariojo sezono mače namie 75:68 (17:19, 21:23, 22:13, 15:13) nugalėjo Maskvos srities „Sparta&K“ (16-2) krepšininkes, kurios liko antros.

Sandra Linkevičienė nugalėtojoms per 10 minučių pelnė 4 taškus (2/3 dvitaškių), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, 1 kartą suklydo ir surinko 8 naudingumo balus.

Trečiąją vietą reguliariajame sezone iškovojo Alfredo Vainausko ir Sauliaus Vadopalo treniruojama Kursko „Dinamo“ (13-5) komanda. Ji namie 68:65 (22:11, 17:12, 11:22, 18:20) parklupdė Ivanovo „Energy“ krepšininkes.

Starto penkete mačą pradėjusi Aušra Bimbaitė nugalėtojoms per 22 minutes pelnė 13 taškų (3/5 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 4/5 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas, 3 kartus suklydo, 1 sykį prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų.

Pirmenybių ketvirtfinalyje UMMC ekipa susitiks su Sankt Peterburgo „Spartak“ (4-14) ekipa, o Kursko krepšininkės kausis su šeštąją vietą reguliariajame sezone užėmusia Noginskio „Spartak“ (6-12) komanda. Pirmosios ketvirtfinalio rungtynės bus žaidžiamos balandžio 5 d.