Mickaelis Pietrusas triumfuoja po taiklaus metimo
Nuotr. Reuters – Scanpix
Spurtą ketvirtajame kėlinyje surengę, o paskui varžovų šturmą atlaikę Bostono „Celtics“ (24-21) krepšininkai nutraukė dviejų nesėkmių seriją NBA. Bostono ekipa svečiuose 79:76 (12:15, 19:18, 19:18, 29:25) nugalėjo Atlantos „Hawks“ (26-20).

„Celtics“ ketvirto kėlinio viduryje spurtavo 13:0 ir įgijo solidžią persvarą (73:58), tačiau tris tritaškius pataikęs Joe Johnsonas likus žaisti 12 sekundžių priartino „Hawks“ iki 76:77.

Ray Allenas kitoje atakoje realizavo abi baudas ir „Hawks“ turėjo galimybę rezultatą išlyginti. Tačiau visiškai laisvas likęs Jeffas Teague'as savo metimu net nelietė lanko.

„Mečiau per stipriai, maniau, kad stoviu toliau nuo krepšio, nei buvau iš tiesų“, – aiškinosi Teague'as.

„Hawks“: Joe Johnsonas 25, Zaza Pachulia 16 (13 atk. kam.), Joshas Smithas 10 (11 atk. kam., 8 rez. perd.).

„Celtics“: Ray Allenas 19, Kevinas Garnettas 16, Paulas Pierce'as 13, Rajonas Rondo 10 (13 rez. perd., 6 per. kam.).