Po susidūrimo su Grantu Hillu LeBronas Jamesas kurį laiką nesikėlė nuo parketo
Nuotr. Reuters – Scanpix
Atsidūrusi per dviženklį atstumą nuo varžovų, Majamio „Heat“ (34-11) surengė didžiausią spurtą rungtynėse ir pranoko Fynikso „Suns“ (23-23) krepšininkus. Majamio krepšininkai šventė pergalę namie 99:95 (28:22, 21:31, 23:22, 27:20).

Ketvirto kėlinio viduryje „Suns“ įgijo 10 taškų persvarą (90:80) ir tai pabudino šeimininkus. Jie pelnė 17 taškų be atsako ir perlaužė mačą savo naudai. „Suns“ per šią atkarpą prametė 10 metimų iš eilės.

Dvikovos pabaigoje „Heat“ buvo trumpam šokiruota, kai LeBronas Jamesas po susidūrimo su Grantu Hillu beveik dvi minutes nesikėlė nuo parketo, tačiau galiausiai pabaigė rungtynes.

„Bandžiau pastatyti užtvarą ir jis greičiausiai manęs nematė, – situaciją prisiminė Hillas. – Jis trenkėsi tiesiai į mane. Senasis vyrukas greitai pakilo, o jaunasis kurį laiką gulėjo ant parketo. Laimei, jam nieko nenutiko. Laimei, mums abiems nieko nenutiko.“

Prieš šį mačą Fynikso ekipa buvo laimėjusi ketverias rungtynes iš eilės.

„Heat“: Chrisas Boshas 29, LeBronas Jamesas 20 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Dwyane'as Wade'as 19, Udonis Haslemas 15 (9 atk. kam.).

„Suns“: Grantas Hillas 19, Marcinas Gortatas 13, Markieffas Morrisas 12, Jaredas Dudley 10, Steve'as Nashas (10 rez. perd., 7 kld.) ir Shannonas Brownas po 9.