Bilbao komandos krepšininkams nesisekė įveikti CSKA gynybos
Nuotr. AFP-Scanpix
Jono Kazlausko treniruojama Maskvos CSKA ekipa toliau demonstruoja, kad šį sezoną Eurolygos turnyre jai prilygti negali niekas. Rusijos čempionai pirmose ketvirtfinalio rungtynėse namie 98:71 (27:26, 23:14, 34:11, 14:20) nušlavė Bilbao „Gescrap BB“ komandą ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Du kėlinius lyg katė su pele žaidę rusai po didžiosios pertraukos parodė tikrąsias savo galimybes. Laimėję ketvirtį net 34:11 jie įgijo triuškinantį pranašumą ir nulėmė mačo baigtį.

Kaip iš natų žaidusi CSKA ekipa dvitaškius metė net 73 proc. taiklumu, laimėjo kovą dėl kamuolių ir suklydo vos 10 kartų. Net šeši Rusijos klubo krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių, tačiau į šią draugiją nedaug laiko aikštėje praleidę lietuviai nepateko.

Ramūnas Šiškauskas per 16 minučių surinko 7 taškus, o pusaštuntos minutės žaidęs Darjušas Lavrinovičius prie pergalės prisidėjo 2 taškais.

Antrosios serijos rungtynės penktadienį vėl bus žaidžiamos Maskvoje, o trečiasis mačas kitą trečiadienį bus žaidžiamas Ispanijoje.

CSKA: Nenadas Krstičius 18, Alexejus Švedas 15, Jamontas Gordonas 14, Milošas Teodosičius 11, Andrejus Kirilenka 11, Viktoras Chriapa 11.

„Gescrap BB“: Kostas Vasiliadis 15, Alexas Mumbru 14.