Iš nesėkmių liūno Ispanijos krepšinio lygoje bando bristi Mindaugo Timinsko Valensijos „Pamesa“ ekipa. Ji ketvirtadienį savo aikštėje 87:70 (21:15, 24:21, 22:19, 20:15) palaužė Donato Slaninos Sevilijos „Caja San Fernando“ ir iškovojo keturioliktą pergalę.

Tai buvo vos antra „Pamesa“ krepšininkų pergalė per paskutines 12 rungtynių.

Rezultatyviai rungtyniavo abu lietuviai. Timinskas per 30 minučių pelnė 16 taškų (3/4 dvit., 2/3 trit., 4/4 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, 2 kartus suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Slanina per 33 minutes surinko 19 taškų (3/6 dvit., 4/6 trit., 1/1 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Pamesa“: Vule Avdalovičius 22, Dimos Dikoudis 17, Mindaugas Timinskas 16, Vangelis Sklavos 10.

„Caja San Fernando“: Donatas Slanina 19, C.Marco 11, Lou Roe ir Branimiras Longinas 10.

•

Triuškinamą nesėkmę patyrė Dainiaus Šalengos Žeronos „Akasvayu“, 67:85 turėjusi pripažinti Menorkos „Llanera“ pranašumą.

Šalenga aikštėje praleido 8 minutes ir pelnė 2 taškus (1/2 dvit.) ir išprovokavo pražangą.

„Llanera“: Chrisas Mossas 19, Chuckas Kornegay 17 (10 atk. kam.), Mario Stojičius 15, Vladimiras Krstičius 13.

„Akasvayu“: Raulis Lopezas 18, Arrielis McDonaldas 11, Samo Udrihas 10.

tai kad biski skirtumai :D 17 tasku persvara - tai palauze (turbut paskutine sekunde istrauke pergale) :D o 19 tasku skirtumas - tai triuskinanti nesekme :D