Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijos auklėtiniai tapo Italijoje vykusio tradicinio jaunučių turnyro nugalėtojais. Varezėje vykusiose pirmenybėse varžėsi 1990 metais ir vėliau gimę krepšininkai.

[image=6031 left Marčiulionio akademijos jaunučiams Italijoje lygių neatsirado]Iš viso turnyre dalyvavo 28 komandos. Tarp dalyvių buvo ir penkių Eurolygos klubų ekipos: Tel Avivo „Maccabi“, Liublianos „Olimpija“, Sienos „Montepaschi“, Trevizo „Benetton“ ir Milano „Armani Jeans“. Amerikiečių ekipa iš Ohajo turnyre užėmė tik 12 vietą.

Vilniečiai, turnyre nepatyrę pralaimėjimo kartėlio, finale įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ bendraamžius 97:81 (16:16, 25:19, 29:28, 27:18). Rungtynės vyko atkakliai, o pergalingą pranašumą Marčiulionio akademijos krepšininkai susikrovė per paskutiniąsias 5 minutes.

Trečiąją vietą turnyre iškovojo Liublianos „Olimpija“, kuriuos pusfinalyje vilniečiai nugalėjo 90:78.

Naudingiausiu turnyro žaidėju pripažintas Marčiulionio krepšinio akademijos gynėjas Kristijonas Gaška.

Maladiec vaikinai zinau ka tai reiskia sportuoti sunkiai jie nusipelne sio titulo saunuoliai.