Henry Domercanto ir Erazemo Lorbeko dvikovą laimėjo pastarasis
Nuotr. AFP-Scanpix
Pirmose Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse „Barcelona“ ekipa iškovojo užtikrintą pergalę, tačiau iš savo klaidų pasimokę Kazanės „Uniks“ krepšininkai katalonams užkūrė tikrą pirtį antrajame mače.

Rusai ketvirtą kartą šį sezoną į „Barcelona“ krepšį neįmetė daugiau nei 66 taškų, o Ispanijos klubas savo aikštėje 66:63 (17:13, 16:17, 18:18, 15:15) palaužė „Uniks“ pasipriešinimą. Po šios pergalės katalonai serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-0.

Pradėjus tiksėti lemiamai rungtynių minutei rezultatas tarp komandų buvo lygus (61:61). Tačiau netrukus Lynnas Greeras ir Vladimiras Veremeenka suklydo, o šeimininkų persvara ėmė augti (64:61).

Henry Domercantas dviem baudomis priartino savo komandą (63:64), o svečiai spėjo prasižengti prieš Pete'ą Mickealą vos per dvi sekundes. Pastarasis prie baudų metimo linijos neklydo ir paliko rusams penkias sekundes, tačiau pratęsimą galėjęs išplėšti Domercanto tritaškis skriejo pro šalį.

„Uniks“ Achilo kulnas buvo klaidos. Rusijos ekipa suklydo dvigubai daugiau kartų, nei varžovai – 18:9.

„Barcelona“: Juanas Carlosas Navarro 18, Erazemas Lorbekas 14, Pete'as Mickealas 12 (10/10 baudų), Boniface'as N'Dongas 8.

„Uniks“: Nathanas Jawai 21 (10 atk. kam., 5 kld.), Bostjanas Nachbaras 16, Lynnas Greeras 7.

Trečiasis serijos mačas ir, jeigu prireiks, ketvirtasis vyks Kazanėje.

Tai buvo jau ketvirtoji abiejų komandų akistata šį sezoną, tačiau visus kartus „Uniks“ neprilygdavo varžovams (50:63, 65:93, 66:78).