Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) penktadienį (04.21) buvo sužaistos dvejos atkrintamųjų varžybų rungtynės. Vienose iš jų Vilniaus „Sakalai“ namie 94:79 (22:15, 23:17, 21:22, 28:25) atsirevanšavo Kėdainių „Nevėžiui“ ir išlygino serijos rezultatą 1-1.

Artėjant į pabaigą antrajam kėliniui „Nevėžis“ atsilikinėjo tik 3 taškais (33:30), tačiau kėlinį spurtu 12:2 pabaigę aikštės šeimininkai įgijo solidų 13 taškų pranašumą (45:32).

Po didžiosios pertraukos aikštėje vaizdas nepasikeitė. Vilniečiai trečiojo kėlinio viduryje buvo leidę sumažinti skirtumą iki 7 taškų (55:48), tačiau baigiantis ketvirčiui atsitiesė ir vėl įgijo dviženklį panašumą (66:54).

Per paskutinįjį kėlinį „Sakalai“ ne tik neleido varžovams sumažinti skirtumo, bet jį dar labiau padidino ir iškovojo užtikrintą pergalę.

„Sakalai“: Rolandas Matulis 18 taškų, Eligijus Radeckas 17, Arvydas Straupis 15, Erikas Kučiauskas 14.

„Nevėžis“: Žydrūnas Stankus 22 taškai, Gediminas Maceina 13 (6 rez. perd.), Paulius Počiuipa ir Gytis Sirutavičius po 9, Mindaugas Sakalauskas ir Rytis Adomavičius po 8.

Lemiamas trečiasis serijos mačas bus žaidžiamas pirmadienį (04.24) Kėdainiuose.

•

Kitose penktadienio rungtynėse dar vieną įspūdingą pergalę iškovojo Vilniaus „Lietuvos rytas“. Vilniečiai fantastiškai atakuodami krepšį iš toli išvykoje net 112:54 (28:15, 33:14, 24:15, 27:10) sumindė Kauno „Atletą“ ir laimėjo seriją „sausu“ rezultatu 2-0.

Svečiai šiose rungtynėse pataikė net 17 tritaškių iš 27 bandymų (62,9 proc. taiklumas), tuo tarpu iš 14 kauniečių metimų tikslą pasiekė vos 3 tritaškius (21,4 proc. taiklumas).

Intrigos šiose rungtynėse aikštės šeimininkai nesukūrė. Svečiai jau po pirmųjų dviejų kėlinių buvo susikrovę triuškinančią persvarą (64:31), o po didžiosios pertraukos ją tik dar labiau padidino ir iškovojo įspūdingą pergalę.

„Lietuvos rytas“: Simas Jasaitis 21 taškas, Andrius Šležas 15, Tomas Delininkaitis, Povilas Čukinas, Ir Haris Mujezinovičius po 14, Frederickas House’as 13.

„Atletas“: Egidijus Mikalajūnas 18 taškų, Nerijus Varnelis 11, Johnas Chappellas ir Robertas Stankevičius po 9.
as irgi statyciau babkes kad siauliai namuose pakraus malku zalgiriniams.
2006-04-22
-1
rytas 3 taskiniku komanda,jei ne tritaskiai,rytas gautu nuo zalgirio,pamatysit,jeigu tik nesiseks pataikyt,zalgiris laimes,bet db lb sunku bus be lavriko...nu bet bus matyt finale kas geriausi Lietuvoj!
2006-04-22
to Gedx: Man irgi kol kas atrodo realu kad šiauliai palaužtų namie Žalgirį :)
2006-04-21
to coldman :
rytas nestebina o losia geriausia krepsini europoje jie lyderiaio apie zalgiri tai is vis patyliu dar pamatysite pasikraus nuo siauliu
2006-04-21
+1
Nu rytas tai pavare, seniai jau jie taip galingai nezaide sumals tuos loxus zalgiri i miltus, nekenciu ju bl.
2006-04-21
turejau omeny nevezi nutildytu gal, ypac janisius tas megsta pasneket
2006-04-21
-1
Na Sakalai tai niekaip nelaimėtų prieš Šiaulius
2006-04-21
nerealau butu jei Sakalai laimetu, gal uzsiciauptu bent trumpam jie su savo "Vilniuju laimesime daug lengviau" ir "tikrai atsirevansuosime Siauliams mazajame finale"