Mantas Kalnietis įstringa tarp dviejų varžovų Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Dačkus
DeJuanas Collinsas randa komandos draugą Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Dačkus
Artūras Milaknis bando pergudrauti Vytenį Lipkevičių Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Dačkus
Po grubios pražangos Artūras Milaknis atsidūrė ant parketo Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Dačkus
Sonny Weemsas atakuoja Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Dačkus
Pusantro kėlinio antrajame Baltijos krepšinio lygos (BBL) ketvirtfinalio mače su Prienų „Rūdupiu“ miegoję Kauno „Žalgirio“ krepšininkai vėliau įjungė aukštesnę pavarą ir reabilitavosi savo sirgalių akyse po skaudžios trečiadienio nesėkmės Prienuose.

Aleksandro Trifunovičiaus auklėtiniai namie 85:67 (18:25, 22:5, 21:9, 24:28) nugalėjo „Rūdupį“ ir išlygino serijos iki dviejų pergalių rezultatą 1-1. Lemiamas serijos mačas kovo 28 d. bus žaidžiamas Kaune.

Per pirmąjį kėlinį žalgiriečiai praleido net 25 taškus, o per antrą ir trečią varžovams leido pelnyti vos 14 taškų.

„Žalgirio“ krepšininkai užtikrintai žaidė puldami ir prieš lemiamą ketvirtį susikrovė 20 taškų persvarą (56:36). Solidus pranašumas aikštės šeimininkams leido kiek atleisti vadžias ir ketvirtajame kėlinyje vykusias rezultatyvumo lenktynes 28:24 laimėjo prieniškiai.

Žalgiriečių pergalę apkartino Sonny Weemso trauma. Įpusėjus trečiajam kėliniui Lietuvos čempionų ekipos lyderiui skubant į greitą ataką susipynė kojos ir jis krisdamas susižeidė čiurną. Kelias minutes pragulėjęs po krepšiu amerikietis buvo nuvestas į drabužinę ir ant atsarginių žaidėjų suolelio nebegrįžo.

„Žalgiris“: Mantas Kalnietis 12 (6 rez. perd.), Mindaugas Kuzminskas 12, Marko Popovičius 11.

„Rūdupis“: Arnas Labuckas 17, Simas Buterlevičius 12, Artūras Milaknis 11.

Rungtynių vaizdo reportažas:

Aleksandras Trifunovičius
(„Žalgirio“ vyr. treneris): „Rungtynių pradžioje nervinomės. Nors ir buvo gerų epizodų gynyboje, tačiau nesugebėjome jų paversti taškais puolime. Visgi gerai, kad vėliau susikrovėme persvarą, kurios užteko. Šįkart buvome kur kas labiau susikaupę nei praėjusiose rungtynėse ir tai rodo taikliau mestos baudos. Tik negalime klysti tiek daug kartų kaip šiandien, nes stipresnės komandos mus už tai nubaus.

Kas nutiko Prienuose? Tose rungtynėse žaidėme be galvų. „Rūdupis“ turi savo žaidimo stilių ir sužaidžia gerai, jeigu jiems leidžiame. Mes tame mače žaidėme tik 2-3 minutes pradžioje ir kelias minutes ketvirtame kėlinyje. Tačiau nebuvome susikaupę taip, kaip turėtume. 11 pramestų baudų parodo mūsų susikaupimo lygį.“

Virginijus Šeškus
(„Rūdupio“ vyr. treneris): „Tai buvo atvirkščios rungtynės trečiadienį vykusioms Prienuose. „Žalgiris“ atkovojo 21 kamuoliu daugiau, o mes prametėme net 17 baudų. Prienuose buvo atvrirkščiai – tuomet mes laimėjome kovą dėl kamuolių, o jie prametė daug baudų. Aišku, skaudu, kad netekome Kadžiulio, įžaidėjo pozicijoje turėjo daug rungtyniauti Adas Juškevičius. Susirinkus tokiai žiūrovų miniai mūsų krepšininkams žaisti sunkoka. Antrajame kėlinyje pralaimėjome atkarpą 17:0, varžovai rinko taškus greitose atakose. O jeigu tokiai komandai leisi žaisti, ji įsibėgės. Negaliu sakyti, kad „Žalgiris“ žaidė super, tiesiog mes žaidėme labai blogai.“
  • Po mačo pateiksime vaizdo reportažą.

Atrinkti (1) Visi (279)
Kada plejeri geresni nusipirksit???
2012-03-24
-3
jus ziurejot koki labuckas per klimaksa ivare dejima? nba top10 gedos nepadarytu
2012-03-24
+1
AzooSiuo metu kaunieciai rodo tiesiog ispudinga zaidima! Be abejones kita sezona zalgiris bus vienas favoritu eurolygos taurei laimeti!!

o rytas kibiro
2012-03-24
AnonimasKas naujo apie Weems? Beje su pergale!--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt