Kitame SEB BBL pusfinalyje Kauno "Žalgirio" krepšininkai nesunkiai įveikė Šiaulių "Šiaulius" 89:61 (19:17, 19:12, 24:22, 27:10).

Susitikimo pradžioje į priekį buvo išsiveržę šiauliečiai, kurie po Arvydo Čepulio baudos metimo ir Žydrūno Urbono dėjimo iš viršaus pirmavo 3:0. Vėliau žalgiriečiai išlygino ir persvėrė rezultatą, tačiau atitrūkti didesniu skirtumu jiems neleido taikliai "Šiaulių" klubo mesti tritaškiai.

Nuotr. basketnews.lt
Antrojo ketvirčio pradžioje žalgiriečiams pavyko padidinti persvarą iki 8 taškų (28:20), tačiau šiauliečiams ir toliau sėkmingai atakuojant krepšį iš toli "Žalgiriui" nesisekė atitrūkti. Kėlinuko pabaigoje po Darjušo Lavrinovičiaus dvitaškio Kauno ekipos pranašumas pasiekė 9 taškus (38:29).

Trečiąjį kėlinį Kauno krepšininkai pradėjo spurtu ir po dviejų taiklių Dainiaus Šalengos baudų metimų padidino savo pranašumą iki 16 taškų (49:33). Vis dėlto šiauliečiams, daugiausiai kėlinio pabaigoje penktąjį kartą prasižengusio Michailo Anisimovo pastangomis, pavyko sušvelninti skirtumą iki aštuonių taškų (51:43, 53:45).

Ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidė "Žalgirio" krepšininkai, kurie prieš prasidedant paskutiniosioms 10 minučių turėjo 11 (62:51) taškų persvarą.

Per ketvirtąjį kėlinį prasidėjo šiauliečių triuškinimas. "Žalgiris" padidino savo pranašumą iki 20 (75:55), o vėliau – ir iki 31 taško.

"Žalgiryje" rezultatyviausiai žaidė: Tanoka Beardas 22 taškai (15 atkovotų kamuolių), Vidas Ginevičius 17, Mindaugas Timinskas 13, Paulius Jankūnas 12.

"Šiauliai": Darius Pakamanis 11, Žydrūnas Urbonas, Michailas Anisimovas, Šarūnas Vėlius ir Robertas Giedraitis po 7.

2005-04-16 14:55
Zalgiris gal ir laimes, bet LRytas ir llabai nesiplesys, juk jiem antradieni laukia svarbiausias si sezona macas, kuris gali atverti kelia i Eurolyga....
2005-04-16 10:09
ZALGIRIS Jega, mes laimesime.L. Rytas tik antra komanda Pabaltyje.
2005-04-16 09:04
Jega!!! Zalgiriukas turi buti BBL cempionas!!! :)mes nenusileisim l.rytui!!!
2005-04-15 21:26
tai vat tik dabar pamaciaw:DDDDD apsizioplinau biski:)))
2005-04-15 21:25
Barkley: kiek yra?