Maskvos CSKA iškovojo pirmą trofėjų šį sezoną. Rusijos taurės varžybų finale „armiečiai“ 79:76 (17:20, 20:11, 17:15, 25:30) palaužė Chimkų „Chimki“ ir antrą kartą klubo istorijoje triumfavo šiose varžybose.

CSKA atitrūko antrajame kėlinyje, kai susikrovė 8 taškų pranašumą (37:29). Maskviečiai šį pranašumą išlaikė iki susitikimo pabaigos ir tik „Chimki“ krepšininkų spurtas mačo pabaigoje leido jiems sumažinti skirtumą.

„Finalai niekada nebūna lengvi, - po mačo kalbėjo nugalėtojų treneris Ettore Messina. – Įrodėme savo vertę gynyboje ir pakankamai solidžiai puolėme. Vienintelis liūdnesnis dalykas – klaidos. Ateityje turėsime jų vengti“.

CSKA: Matjažas Smodišas 24 (9/11 dvit.), J.R.Holdenas 15, Theodoras Papaloukas 10.

„Chimki“: Rubenas Wolkowyski 20 (10 atk. kam.), Oskaras Torresas ir Gianmarco Pozzecco po 13, Vitalijus Fridzonas 11.

„Mažajame“ finale triumfavo Kazanės „Uniks“ ekipa, kurios trenerio asistentu dirba Valdemaras Chomičius. „Uniks“ 77:69 (24:20, 21:15, 17:13, 15:21) įveikė Rūtenio Paulausko treniruojamą Maskvos srities „Dinamo“.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Saulius Štombergas. Jis per 36 minutes surinko 22 taškus (5/10 dvit., 4/5 trit.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Jo komandos draugas Kšyštofas Lavrinovičius per 24 minutes pelnė 7 taškus (1/3 dvit., 0/2 trit., 5/6 baudų), atkovojo 15 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, perėmė kamuolį, 4 kartus suklydo ir 5 kartus prasižengė.

„Dinamo“ komandos legionierius Andrius Giedraitis per 27 minutes pelnė 9 taškus (2/4 dvit., 0/2 trit., 5/6 baudų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo kamuolį ir 3 kartus prasižengė.

„Uniks“: Saulius Štombergas 22, Travisas Bestas 14, Jahoras Mesčarakovas 11.

„Dinamo“: Samuelis Hoskinsas 23, Andrius Giedraitis ir Igoris Zamanskis po 9.