Galingą spurtą surengę Vilniaus „Statybos“ krepšininkai išsigelbėjo nuo pralaimėjimo ir sezono pabaigos Nacionalinės krepšinio lygos (Smscredit.lt-NKL) čempionate. Gintauto Reginos auklėtiniai namie 76:72 (14:27, 21:20, 19:14, 22:11) palaužė Jonavos „Triobet“ krepšininkus ir išlygino aštuntfinalio serijos iki dviejų pergalių rezultatą 1-1.

Įpusėjus trečiajam kėliniui jonaviškiai po V.Kružiko baudų buvo susikrovę 19 taškų pranašumą (58:39), o lemiamame ketvirtyje vis dar pirmavo 8 taškų skirtumu (72:64). Vis dėlto per likusias puspenktos minutės „Triobet“ krepšininkai nebepasižymėjo, o 12 taškų be atsako surinkę aikštės šeimininkai išplėšė pergalę.

Jie rungtynėse pirmavo vos kelis kartus – dukart pirmąją mačo minutę, o vėliau į priekį išsiveržė likus žaisti 18 sekundžių. Likusį laiką solidžiu dviženkliu taškų skirtumu priekyje buvo svečiai.

Lemiamos aštuntfinalio rungtynės kovo 27 d. bus žaidžiamos Jonavoje. Šios poros nugalėtoja ketvirtfinalyje iki dviejų pergalių kausis su „Radviliškio-Juodelių“ klubu.

„Statyba“: Mindaugas Budzinauskas 16, Darius Tarvydas 13 (6 per. kam.), Ovidijus Varanauskas 12, Remigijus Sugintas 11, Vitalijus Lukša 10.

„Triobet“: Martynas Linkevičius 18 (8 atk. kam.), Tadas Sebežiovas 17 (7 atk. kam., 6 kld.), Audrius Vasiliauskas 10 (7 rez. perd.).