Tritaškiais Latvijos čempionų krepšį užmėtę Talino „Kalev/Cramo“ krepšininkai po pratęsimo 79:76 (22:25, 22:13, 13:15, 13:17, 9:6) nugalėjo Ramūno Butauto treniruojamą Rygos VEF komandą ir išlygino Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono ketvirtfinalio serijos rezultatą 1-1.

Beveik visas rungtynes pirmavę Estijos čempionai pataikė net 12 tritaškių, iš kurių du – per pratęsimą. Latviai taip pat gana taikliai atakavo iš toli ir pataikė 38 proc. tritaškių, tačiau dažniau klydo. Svarbiausiomis minutėmis po kamuolį varžovams padovanojo abu VEF lietuviai – Antanas Kavaliauskas ir Donatas Zavackas

Lemiamos serijos rungtynės kovo 31 d. bus žaidžiamos Rygoje. Šio mačo laimėtoja pusfinalyje varžysis su Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir „Ventspils“ poros nugalėtoja.

Starto penkete mačą pradėjęs Kavaliauskas pralaimėjusiems per 20 minučių pelnė 12 taškų (4/8 dvitaškių, 4/6 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, išprovokavo 4 pražangas, 2 kartus suklydo, užsidirbo 1 bloką, 4 sykius prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų.

Nuo suolo į aikštę žengęs Zavackas joje praleido 34 minutes ir pelnė 9 taškus (1/1 dvitaškio, 1/6 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, užsidirbo 1 bloką, 4 sykius suklydo, 1 kartą prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.

„Kalev/Cramo“: Gregoras Arbetas 17, Pavelas Ulyanko 14, Gertas Dorbekas 13, Tanelis Sokkas 11, Joosepas Toome'as 11,

VEF: Curtisas Millage'as 16, Sandis Valteris 15, Antanas Kavaliauskas 12, Dairis Bertanis 10, Donatas Zavackas 9 (9 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (2)
Chronologija
Cia spjuvis visiems į veidus, kurie reke, kad BBL silpna lyga ir ja reikia naikint, va jau antra BBL reguliariojo sezono komanda, kuri padaro reg.sezone net nezaidusius pseudo-grandus - VEF ir Zalgiri.
2012-03-24
Kill debils
Beveik visas rungtynes pirmavę Estijos čempionai pataikė net 12 tritaškių, iš kurių du – per pratęsimą. Latviai taip pat gana taikliai atakavo iš toli ir pataikė 38 proc. tritaškių, tačiau dažniau klydo. :DDD kur logika, girti bnews pijokai?