Linui Kleizai ir Toronto „Raptors“ ekipai palaužti absoliučių NBA lyderių nepavyko
Nuotr. Reuters-Scanpix
Toronto „Raptors“ (16-33) krepšininkai turėjo puikią galimybę nugalėti absoliučią Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lyderę Čikagos „Bulls“ (40-10) ekipą, tačiau svarbiausiomis akimirkomis atakavo netaikliai ir suklupo po pratęsimo 101:102 (30:20, 25:30, 18:21, 21:23, 7:8).

Paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis iš gerų padėčių du kartus netaikliai krepšį atakavęs „Raptors“ lyderis Andrea Bargnani neišnaudojo galimybės išplėšti pergalę.

Iki pratęsimo pabaigos likus žaisti 6,4 sekundės Gary Forbesas prametė dvi baudas, o aikštės šeimininkai šią klaidą puikiai išnaudojo – aidint finalinei pratęsimo sirenai Kanados klubą nubaudė Luolas Dengas

Po krepšiu stovėjęs „Bulls“ klubo britas pagavo C.J.Watsono mestą, tačiau iki lanko nenuskriejusį kamuolį ir paskutinę akimirką suspėjo jį pasiųsti į krepšį.

Šis pralaimėjimas Kanados klubu yra itin skaudus – svečiai pirmavo beveik visas rungtynes, o pratęsimą ir pergalę varžovams leido išplėšti po klaidų svarbiausiomis minutėmis. Per paskutines 32 ketvirtojo kėlinio sekundes net 4 „Raptors“ krepšininkų metimai skriejo pro šalį, o tiksint paskutinei pratęsimo minutei Toronto ekipa tris kartus neišnaudojo baudos metimų.

„Tokio tipo rungtynės dažniausiai pakrypsta vienos stipriausių lygos komandų naudai“, – pralaimėjimo priežasčių po rungtynių bandė ieškoti Jose Manuelis Calderonas

Jo ekipa žaidė prieš gerokai nukraujavusį Čikagos klubą – šeimininkams negalėjo padėti Derrickas Rose'as ir Richardas Hamiltonas, o įpusėjus rungtynėms už antrąją techninę pražangą iš aikštės buvo išvytas ir trečiasis „Bulls“ starto penketo žaidėjas Joakimas Noah

Linas Kleiza pralaimėjusiems per 18 minučių pelnė 7 taškus (2/3 dvitaškių, 1/4 tritaškių), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą suklydo bei 4 sykius prasižengė.

„Bulls“: Carlosas Boozeris 24 (10 atk. kam.), Luolas Dengas 23 (10 atk. kam.), C.J.Watsonas 23, Omeras Asikas 10 (7 atk. kam.).

„Raptors“: Jose Manuelis Calderonas 20 (10 rez. perd.), Jamesas Johnsonas 20 (8 atk. kam., 6 kld.), Andrea Bargnani 17 (4/18 metimų), Gary Forbesas 12 (13 atk. kam.), Amiras Johnsonas 10 (8 atk. kam.) ... Linas Kleiza 7.

„Bulls“ pergalę išplėšęs Dengo metimas:

Rungtynių vaizdo reportažas:

Visi rezultatai:

Atrinkti (0) Visi (30)
fffraptorsam reikia mest lauk ir kleiza ir bargnani, gynyboje jie beviltiski o puolime tesiog meta bet ka ir tiek.

Nerašyk nesąmonių, nes nestebi varžybų. Kleiza ginyboje žaidžia gerai, ypač už baudos aikštelės ribų. Bargnani - tai jau kitas reikalas, sutinku. Puolant Kleiza turi kažkokių problemų, prasta fizinė forma ir trūksta agresyvumo. Tai riboja jo žaidimo minučių skaičių ir jis negali sumesti daugiau nei 10 taškų per varžybas.