Juanas Carlosas Navarro vedė „Barcelona“ į pergalę
Nuotr. RIA-Novosti-Scanpix
Po dviejų kėlinių atsilikdama šešiais taškais, „Barcelona“ ekipa ėmėsi ginklo, kuris ją gelbėja visą sezoną – gynybos. Po ilgosios pertraukos vos 22 taškus praleidę katalonai 67:56 (17:19, 11:15, 18:11, 21:11) nugalėjo Kazanės „Uniks“ ir tapo pirmąja finalo ketverto dalyve.

Xaviero Pascualio auklėtiniai ketvirtfinalio seriją laimėjo 3-0.

Besibaigiant antram kėliniui „Uniks“ pirmavo 32:22, tačiau prieš pat ilgąją pertrauką svečiai sumažino atsilikimą iki 28:34, o po ilgosios pertraukos perėmė iniciatyva. Juanas Carlosas Navarro per trečią ketvirtį pelnė 9 taškus, 7 iš jų – paeiliui pačioje kėlinio pabaigoje – ir „Barca“ po 30 minučių kovos pirmavo 46:45.

Vos prasidėjus paskutiniam kėliniui rusai dar buvo išsiveržę į priekį 48:46, tačiau tada katalonai spurtavo 14:2 ir dvikovos baigtis tapo aiški.
Geriausiai Eurolygoje besiginanti „Barcelona“ šiemet „Uniks“ komandą nugalėjo visose penkiose tarpusavio dvikovose.

Pusfinalyje „Barcelona“ kausis su Pirėjo „Olympiakos“ – Sienos „Montepashi“ poros nugalėtojais.

„Uniks“: Henry Domercantas 19, Terrellas Lyday 12, Nathanas Jawai 6.

„Barcelona“: Juanas Carlosas Navarro 21, Marcelo Huertas 9, Boniface‘as N‘Dongas 8.

Vaizdo reportažas:

Atrinkti (0) Visi (8)
SJ
Kas ten sakė, kad Barsos gynyba pablogėjus ? Pirmose rungtynėse Uniksui leido įmest 66 taškus, antrose - 63, šiandien - 57 !