Dvidešimt trečią pergalę Italijos krepšinio lygoje iškovojo ir vietą turnyrinės lentelės viršuje išsaugojo Trevizo „Benetton“, sekmadienį išvykoje 85:83 (27:21, 21:21, 17:26, 20:15) įveikusi Varezės „Whirpool“.

Nugalėtojams atstovaujantis Ramūnas Šiškauskas per 36 minutes pelnė 14 taškų (2/3 dvit., 2/6 trit., 4/4 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir perėmė kamuolį.

„Benetton“: Marcusas Goree 23, Andrea Bargnani 22, Drew Nicholasas 16, Ramūnas Šiškauskas 14.

„Whirpool“: Marlonas Garnettas 22, DeJuanas Collinsas 16, Alessandro De Polas 15.

•

Pergalę iškovojo ir trečioje vietoje žengianti Sienos „Montepaschi“ ekipa, savo aikštėje 96:76 (29:26, 29:19, 13:14, 25:17) sutriuškinusi Livorno „Basket“.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias, kaip įprasta, buvo Rimantas Kaukėnas. Jis per 33 minutes surinko 20 taškų (4/7 dvit., 3/4 trit., 3/4 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, prarado 5 kamuolius ir 2 kartus prasižengė.

Jo komandos draugas Mindaugas Žukauskas per 10 minučių pelnė 3 taškus (0/1 dvit., 1/2 trit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, perėmė ir prarado po kamuolį bei kartą prasižengė.

„Montepaschi“: Rimantas Kaukėnas 20, Jamelis Thomasas 19, Andrea Pecile 15, Luigi Datome 14, Shaunas Stonerookas 11.

„Basket“: Lucasas Reckeris 18, Tommaso Fantoni 14, Chevonas Troutmanas 13, Williamas Phillipsas 12, Antonio Porta 10.

•

Ketvirtą nesėkmę iš eilės patyrė Virginijaus Praškevičiaus Kapo d‘Orlando „Upea“, 82:90 (24:26, 21:20, 21:23, 16:21) namie turėjusi pripažinti Bolonijos „Climamio“ persvarą.

Praškevičius per 29 minutes surinko 10 taškų (0/6 dvit., 2/5 trit., 4/6 baudų), atkovojo 7 kamuolius, perėmė kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir kartą prasižengė.

„Upea“: Kristapas Janicenokas 23, Vassilis Evtimovas 16, Oluoma Nnamaka ir Virginijus Praškevičius po 10.

„Climamio“: Travisas Watsonas 20, Sani Bečirovičius 17, Marco Belinelli 13, Yakhouba Diawara 11.

kaukenas siskauskas kaip visada saunioliai,tap ir toliau!
2006-04-24
ypatingai zukauskas jau taip rezultatyviai rungtyniavo, kad visus rekordus sumuse