Pergalę Baltarusijos čempionate čempionate iškovojo Minsko „Minsk-2006“ dublerių (9-14) komanda, kurios garbę gina Ronaldas Rutkauskas. Jo ekipa namuose 77:66 (18:20, 13:16, 25:11, 21:19) nugalėjo to paties miesto „Bguir“ (9-14) komandą.

Lietuvis per 27 minutes pelnė 21 tašką (7/13 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 4/5 baudų), atkovojo 9 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 7 kartus suklydo, 5 sykius prasižengė ir surinko 22 naudingumo balus.

Eilinę pergalę iškovojo čempionato lyderiai Minsko „Minsk-2006“ (21-1) komanda. Justo Sinicos komanda svečiuose 85:78 (31:23, 17:19, 20:17, 17:19) įveikė „SBK Osipovichi“ (8-15) krepšininkus.

Sinica per 24 minutes pelnė 5 taškus (1/2 dvitaškių, 1/5 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.