Andrejus Kirilenka ir jo komandos draugai neatsilaikė prieš „Gescrap BB“ krepšininkus
Nuotr. AFP-Scanpix
Bilbao „Gescrap BB“ ekipa priminė, kad Maskvos CSKA šį sezoną nėra neįveikiama. Trečiosiose Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse Ispanijos klubas namie 94:81 (25:24, 22:16, 24:17, 23:24) nugalėjo rusus ir sušvelnino serijos iki trijų pergalių rezultatą 1-2.

Pirmąsias dvi serijos rungtynes Rusijos čempionai laimėjo daugiau nei įtikinamai – 98:71 ir 79:60.

Tai buvo jau antroji Jono Kazlausko auklėtinių nesėkmė šį sezoną – trylika pergalių paeiliui iškovoję rusai pirmąsyk suklupo ketvirtajame „Top 16“ etapo ture, kai išvykoje 64:68 netikėtai nusileido Stambulo „Galatasaray“ klubui.

Pirmąją pergalę iškovojusi Bilbao komanda atgaivino nedidelę svajonę iškopti į Eurolygos finalo ketverto turnyrą – ketvirtosios serijos rungtynės penktadienį vėl bus žaidžiamos „Gescrap BB“ aikštėje, o jeigu prireiks penktojo mačo, jis balandžio 4-5 d. bus rengiamas Maskvoje.

Sėkmingiau rungtynes pradėję baskai beveik visas rungtynes dominavo aikštėje. Jau mačo pradžioje 8 taškų skirtumu nutolusius šeimininkus Rusijos čempionai pavijo tik baigiantis kėliniui.

Tačiau prieš didžiąją pertrauką dar kartą 9:0 spurtavę Bilbao krepšininkai šįkart nutolo neatsigręždami. CSKA krepšininkai savo padėtį dar labiau komplikavo baigiantis trečiajam kėliniui, kai per minutę prarado 3 kamuolius, o Nenadas Krstičius užsidirbo techninę pražangą.

Tuo pasinaudoję aikštės šeimininkai padidino pranašumą iki 15 taškų (70:55), o baigiantis mačui jie buvo susikrovę 19 taškų (82:63) persvarą.

Beveik nepastebimi aikštėje buvo ir abu CSKA komandos lietuviai. Ramūnas Šiškauskas pralaimėjusiems per 20 minučių pelnė 5 taškus (0/2 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 2/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, po 1 kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 5 naudingumo balus.

Tuo tarpu Darjušas Lavrinovičius per 5 minutes niekuo nepasižymėjo.

„Gescrap BB“: Kostas Vasileadis 20, Marko Baničius 18, Aaronas Jacksonas 13 (8 rez. perd.), Alexas Mumbru 12.

CSKA: Nenadas Krstičius 22, Andrejus Kirilenka 16, Alexejus Švedas 15 ... Ramūnas Šiškauskas 5 (Darjušas Lavrinovičius).

Vaizdo reportažas:

Atrinkti (0) Visi (15)
Viskas čia logiška :) namuose abejas varžybas CASK laimėjo be ypatingų pastangų ir triuškinančiai, po ko atvažiavo atsipalaidavę pasiimti pergalės ir už tai buvo nubausti. Kitoms varžyboms žaidėjai nusiteiks rimtesniai kovai ir jei ne sutriuškins ispanus, tai bent tikrai laimės :))
2012-03-29
+1
Zergassaunuoliai Bilbao,parode kad pinigai dar ne viskas.o juk biudzetas pas juos siemet panasus kaip pas Zalgiri,deja Kauno klubeliui tik pasvajot apie tokius rezultatus