Pirėjo „Olympiakos“ žengė antrą žingsnį link Eurolygos finalo ketverto. Trečiosiose ketvirtfinalio rungtynėse Pirėjo ekipa 75:55 (14:12, 18:9, 16:9, 27:25) nugalėjo Sienos „Montepaschi“ ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-1.

„Montepaschi“ per pirmus tris kėlinius pelnė vos 30 taškų, o įpusėjus ketvirtajam skirtumas buvo nepadorus – 67:36. Deficitą italai sušvelnino tik paskutinėmis mačo minutėmis.

Nugalėtojams Martynas Gecevičius per 5 minutes pelnė 5 taškus (1/1 dvitaškio, 1/2 tritaškių) ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Sienos komandai Kšyštofas Lavrinovičius per 17 minučių surinko 4 taškus (1/5 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Olympiakos“: Kyle'as Hinesas 15, Kostas Sloukas 11, Acie Law 10.

„Montepaschi“: Bo McCalebbas 15, Davidas Andersenas 12, Tomas Ressas 8.

Ketvirtosios serijos rungtynės ketvirtadienį vėl vyks Pirėjuje.

Vaizdo reportažas:

savas
revanso uz praeitus metus graikai siekia.
2012-03-29
+1
gecasivkovicius tai duxas , tik 5 min isleido i aikste geca nors sis pelne 5 taskus ,debilas krc tas oly treneris--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Geco pozicijoje žaidžia Lyderis Vassilis Spanoulis, O ko tu tikiesi?
2012-03-29
Fanzal
Koki dar ketvirtadieni??? Penktadieni ketvirtosios rungtynes Greit editinkit :)

gecas
ivkovicius tai duxas , tik 5 min isleido i aikste geca nors sis pelne 5 taskus ,debilas krc tas oly treneris

--
2012-03-29
3keliny jau pagalvojau,kad mdp vel koki antirekorda sumus nerezultatyvumo,ir pralaimes beviltiskai,lygiai taip pat kaip pries metus tam paciam ketvirfinali ir pries ta pati olympiacosa.tada atsigavo ir paeme visa serija. Tikiuosi lygiai tiai pat ir siemet.