Vilniaus krepšinio mėgėjų lygos (VKML) „2 grupės“ finale susitiks dvi rytų pogrupio komandos - „Tikroji sauga“ ir „Vilniaus Kolegija-2“, o dėl trečiosios vietos kovos „Kolegos“ bei „United Sharks“ krepšininkai.

Pirmoji finalo dalyvė paaiškėjo praėjusį ketvirtadienį (04-20). Kaip jau rašėme, tada trečiose tarpusavio varžybose „Tikroji sauga“ 22 taškų skirtumu (90:68) įveikė „Kolegas“.

Antroji komanda paaiškėjo šįvakar. Lemiamose pusfinalio varžybose po atkaklios kovos pergalę 86:77 iškovojo „Vilniaus Kolegija-2“ krepšininkai ir seriją laimėjo 2-1.

Nuo pat susitikimo pradžios prasidėjo kova taškas į tašką ir nė viena ekipa neįgijo didesnio nei 3 taškų pranašumo. Besibaigiant pirmajam ketvirčiui spurtuoti pradėjo „United sharks“ krepšininkai. Pradžioje jie įgijo 4 taškų pranašumą (19:15), o antrajame kėlinyje ir 10 (29:19). „Vilniaus Kolegijos-2“ krepšininkai neatsipalaidavo ir iš eilės pelnę 8 taškus pasivijo oponentus (27:29), o kiek vėliau persvėrė rezultatą savo naudai (35:34).

Po didžiosios pertraukos aikštėje situaciją kontroliavo „United Sharks“, turėdami 3-6 taškų pranašumą. Ketvirtojo kėlinio pradžioje (33-ąją minutę), „VIKO-2“ pasivijo „US“ bei persvėrė rezultatą savo naudai (60:59). Iki 38-osios minutės žaidimas vyko taškas į tašką (70:70, 71:71). Tuomet tritaškį pataikė kolegijos narys Laurynas Ralys, o Audrius Dimičiukas, perėmęs kamuolį, pridėjo dar du.

Po „United Sharks“ minutės pertraukėlės, pastaroji ekipa suklydo, o L.Ralys įmetė dar vieną dvitaškį. „VIKO-2“ atsiplėšus 78:71, „US“ dar bandė gelbėtis, neleistinai stabdydami varžovus, tačiau tai jokios naudos neatnešė.

Nugalėtojus į priekį vedė L.Ralys (23 tšk.), A.Dimičiukas (22 tšk., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 6 per. kam.), Simonas Laukaitis (18 tšk.) bei Andrius Semionovas (14 tšk., 9 atk. kam.).

Tuo tarpu „United Sharks“ ekipoje išsiskyrė Žilvinas Varanka (20 tšk., 12 atk. kam.) bei Kęstutis Grinius ir Marius Kliokys, surinkę po 18 taškų.

Reguliariajame sezone tiek „Vilniaus Kolegija-2“, tiek „Tikroji sauga“ rungtyniavo „Rytų“ pogrupyje bei užėmė atitinkamai - 1-ąją ir 2-ąją vietas. Tarpusavio susitikimuose abi ekipos pasidalino po pergalę. „VIKO-2“ laimėjo 85:73, o „Tikroji sauga“ 93:84. Pirmasis šių ekipų susitikimas įvyks trečiadienį (04-26) 19:00.

Dvi ekipos, kovosiančios dėl trečiosios vietos, reguliariajame sezone susitiko du kartus. Abu sykius stipresni pasirodė „Kolegos“. Jie „United Sharks“ nugalėjo 97:91 ir 90:76. Pirmasis šių ekipų susitikimas - ketvirtadienį (04-27) 18:30

tai kad pas jus (viko) tik du zaidejai asmeniskai stiprus yra - 8 ir 12 nr. O bendru komandiniu sugebejimu - nulis:) Man atrodo top 16 jus tryptu. Neisizeiskit uz kritika - cia tik mano asmenine nuomone.:) beje kad jus playofu pradzioj dar vos nuo b saunuoliu neatsirovet - tai ka top 16 darytumet? :D
2006-05-05
-2
tai aisku vidutine, lostumet top 16, galetume ivertint!!!
2006-04-26
niu jo..1 vieta grupej..ir dbr finale,tikrai vidutine komanda vkml'e :)
2006-04-25
na nzn - viko tai jau labai vidutiniska komanda.. sekmes ir atsitiktinumo deka laimit..:)
2006-04-25
-1
maku, manau kad klisti:P kaip ir klydai, kad viko nuo broliu saunuoliu gaus.. o dbr ziurek - finale. beto draugiskose varzybose viko laimejo pries vda senono pradzioj.. + neaisku kokie zaidejai bus kita sezona.. hehe ir dar finalo nelaidokim!
2006-04-25
-1
turbut vakar buvo viena is paskutiniuju Viko pergaliu per artimiausius metus... :) bet vistiek, sveikinimai Viko komandai... :)