Nesėkmingą pasirodymą atkrintamosiose varžybose tęsia Čikagos „Bulls“ ir Denverio „Nuggets“ klubai. Praėjusią naktį jie vėl pralaimėjo rungtynes išvykose ir serijose iki 4 pergalių atsilieka rezultatu 0-2.

„Bulls“ klubas, kuriame dėl traumos šį sezoną jau neberungtyniaus Darius Songaila, išvykoje 108:115 (26:33, 31:35, 19:27, 32:20) nusileido Majamio „Heat“ ekipa.

Lemiamą pranašumą „Heat“ susikrovė antroje mačo dalyje. Jamesas Posey pataikė iš toli ir baigė Majamio ekipos spurtą 15:4, po kurio šeimininkų pranašumas šoktelėjo iki 20 taškų – 89:69. „Bulls“ pavyko kiek sumažinti rezultatą ketvirtajame kėlinyje, kai po spurto 13:2 ekipas skyrė 7 taškai – 97:104.

Likus 75 sekundėms iki dvikovos pabaigos Andresas Nocioni tritaškiu sumažino atsilikimą iki 4 taškų (104:108), tačiau Dwyane'as Wade'as atsakė dvitaškiu, o Gary Paytono dvi taiklios baudos palaidojo „Bulls“ viltis laimėti.

„Heat“: Shaquille'as O'Nealas ir Jasonas Williamsas po 22 taškus, Dwyane'as Wade'as 21 (7 rez. perd.), Antoine'as Walkeris 17 (10 atk. kam.), Jamesas Posey 12, Gary Paytonas 11.

„Bulls“: Andresas Nocioni 30, Kirkas Hinrichas 29 (7 rez. perd., 6 kld.), Luolas Dengas 14, Benas Gordonas 13.

•

Antras rungtynes pralaimėjo ir „Nuggets“ klubas. Denverio krepšininkai išvykoje 87:98 (13:32, 21:24, 25:19, 28:23) buvo įveikti Los Andželo „Clippers“ krepšininkų.

Ir per antrą dvikovą „Nuggets“ ekipoje neregistruotas buvo Linas Kleiza. Lietuvis praėjusį penktadienį patyrė nesunkią kojos traumą, dėl kurios negalėjo žaisti pirmojo susitikimo.

Denverio krepšininkus varžovai į nokdauną pasiuntė jau per pirmąjį kėlinį. Triuškinančiu skirtumu ketvirtį laimėjusi „Clippers“ įgijo solidų 19 taškų pranašumą, kurį išlaikė iki ketvirtojo kėlinio. Likus žaisti 7 minutes iki dvikovos pabaigos šeimininkų pranašumas siekė 20 taškų – 85:65. „Nuggets“ sugebėjo tik kiek sumažinti deficitą, tačiau dėl pergalės kovoti nepajėgė.

„Clippers“: Cuttino Mobley 21, Eltonas brandas 19 (11 atk. kam.), Samas Cassellas 13 (11 rez. perd.), Corey Maggette 12, Quintonas Rossas ir Chrisas Kamanas po 10.

„Nuggets“: Carmelo Anthony ir Marcusas Camby (14 atk. kam.) po 16, Andre Milleris, Earlas Boykinsas ir Greggas Buckneris po 14.

Neatsigaws nej clippers nej bulls. Gal po wjena pergale ir iskowos
2006-04-25
anthony sustabdai ir pergale tavo, nes daugiau ten tu tasku rinkeju nelabai ir yra.
2006-04-25
tai aisku kad clipperiai laimmes..o buliai tai pralaimes
2006-04-25
ne.clipperiai laimes :-)
2006-04-25
Man ir atrodo, kad Denveris 4-2 arba 4-1 nusileis Clippers, o Bulls dar gali atsigauti....
2006-04-25
-1
Nu ziuresim kaip bus, bet speju 4-3 laimes Denveris
2006-04-25
neleis clipperiai jiems atsigaut :P
2006-04-25
Nuggets pralaimes.. 4-1 mano nuomane, nes pagal pergales tai Nuggets turejo uzimt 8-7 vieta, o Clippers ejo geriau !