LeBronas Jamesas toliau rodo stebuklus, tačiau "Cleveland Cavaliers" neišbrenda iš nesėkmių ruožo. Penktadienio naktį "Cavaliers" Vašingtone 111:119 (23:30, 28:26, 29:32, 34:28) nusileido "Wizards" klubui.

Tai buvo penktasis "Cavaliers" pralaimėjimas per septynerias pastarąsias rungtynes. Aštuntoje vietoje esančią Klivlendo komandą nuo atkrintamųjų varžybų borto skiria vos viena nesėkmė.

Likus trejoms rungtynėms iki reguliariojo sezono pabaigos, "Cavaliers" turi 40 pergalių ir 39 pralaimėjimus. Aplenkti Klivlendo ekipą gali Naujojo Džersio "Nets", turintis 39 pergales ir 40 suklupimų.

"Tai gniuždo, tačiau patys įsistatėme save į šią vietą, todėl turime iš jos kapstytis", – po rungtynių sakė 38 taškus pelnęs 20-metis L.Jamesas.

Pastaruoju metu L.Jamesas gauna itin mažai poilsio minučių. Per pastaruosius penkis susitikimus, krepšininkas metė 137 metimus, o ilsėjosi kartu sudėjus vos 6 minutes.

"Aš niekada nesu nuvargintas. Galiu žaisti visas rungtynes kiekvieną kartą", – pasitikėjimą savimi demonstravo L.Jamesas.

Įdomu tai, kad vienas L.Jamesas surinko 38 taškus, o kiti "Cavaliers" startinio penketuko žaidėjai – 36. Tuo tarpu startinis "Wizards" penketukas iš 119 komandos taškų surinko net 101.

Likus 7 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, "Cavaliers" serbas Saša Pavlovičius tritaškiu sumažino deficitą iki 3 taškų – 92:95. Tačiau Larry Hughesas atsakė tolimu metimu ir per likusį laiką "Wizards" pirmavo mažiausiai 6 taškų skirtumu.

Vašingtono klubas laimėjo nuo trečiojo kėlinio galo žaisdamas be vyriausiojo trenerio. Už dvi technines pražangas Eddie Jordanas buvo pašalintas iš aikštės.

"Wizards": Gilbertas Arenasas 33 taškai (10/13 dvitaškių, 9 rezultatyvūs perdavimai), Larry Hughesas 31 (5 perimti kamuoliai), Antawnas Jamisonas 21, Juanas Dixonas 11, Brendanas Haywoodas 10 (9 atkovoti kamuoliai), Jaredas Jefferiesas 6.

"Cavaliers": LeBronas Jamesas 38 (15/27 dvitaškių, 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Robertas Trayloras 14 (10 atk. kam.), Drew Goodenas 13 (4/16 dvitaškių, 9 atk. kam.), Saša Pavlovičius 11, Ira Newble 9, Žydrūnas Ilgauskas 8 (19 minučių, 3/5 dvitaškių, 2/2 baudos metimų, 1 atk. kam., 1 rez. perd., 1 blk., 6 pražangos).