Nesėkmę Lenkijos krepšinio lygos antrajame etape patyrė Gdynės „Asseco Prokom“ (4-2), išvykoje 55:66 (15:16, 20:16, 10:10, 10:24) nusileidusi Vloclaveko „Anwil“ (3-3) komandai.

Gdynės komandai Donatas Motiejūnas per 32 minutes pelnė 9 taškus (3/13 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 3/4 baudų), atkovojo 8 kamuolius, blokavo 1 metimą, 1 kamuolį perėmė ir sykį prasižengė.

Lietuvių komandų dvikovoje pergalę šventė Sopoto „Trefl“ (4-2), savo aikštėje 79:76 (24:19, 22:23, 19:15, 14:19) pranokusi Dainiaus Adomaičio treniruojamą Slupsko „Energa Czarni“ (2-4).

Nugalėtojams Saulius Kuzminskas per 8 minutes taškų nepelnė (0/1 dvitaškio), prasižengė 4 kartus ir kartą suklydo.

Slupsko komandoje Mantas Česnauskis per 23 minutes pelnė 12 taškų (3/5 dvitaškių, 2/3 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Giedriaus Gusto atstovaujama Zgorzelečo „Turow“ (1-5) išvykoje 83:87 (19:19, 24:23, 21:27, 19:18) nusileido Zelonaja Gora „Zastal“ (4-2) ekipai.

Gustas per 16 minučių įmetė 9 taškus (0/1 dvitaškio, 1/2 tritaškių, 6/8 baudų), 2 kartus prasižengė ir kartą suklydo.