Trečiąją pergalę per pastaruosius keturis mačus Vokietijos čempionate iškovojo Bonos „Telekom Baskets“ (15-13) ekipa su Simonu Serapinu ir Benu Veikalu. Ji namie 79:65 (22:14, 21:18, 20:15, 16:18) nugalėjo Triero TBB (10-19) krepšininkus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Veikalas nugalėtojams per 22 minutes pelnė 14 taškų (2/4 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 1/1 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

Mačą starto penkete pradėjęs Serapinas per 20 minučių pelnė 9 taškus (0/1 dvitaškio, 3/5 tritaškių), atkovojo 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, 3 sykius prasižengė ir surinko 5 naudingumo balus.

Skaudžią nesėkmę patyrė Hageno „Phoenix“ (8-21) ekipa su Žygimantu Jonušu. Ji išvykoje 69:97 (20:25, 17:24, 18:25, 14:23) turėjo pripažinti čempionato lyderės Bambergo „Brose Baskets“ (25-3) komandos pranašumą.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Jonušas pralaimėjusiems per 28 minutes pelnė 8 taškus (4/7 dvitaškių, 0/5 tritaškių), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, 2 sykius suklydo, 3 kartus prasižengė ir surinko -2 naudingumo balus.

Vokietijos pirmenybių turnyro lentelėje „Telekom Baskets“ dalijasi 7-8 vietas, Bambergo ekipa žengia pirma, o „Phoenix“ krepšininkai tarp 18 komandų žengia 16-ti.