„Heat“ krepšininkai nespėdavo paskui Rajoną Rondo
Nuotr. AP – Scanpix
Rajonas Rondo išgirdo savo trenerio prašymą. Gavęs nurodymus daugiau atakuoti pats, Bostono „Celtics“ (30-22) įžaidėjas atliko trigubą dublį, o jo vedama ekipa namie 91:72 (29:19, 20:25, 31:12, 11:16) sutriuškino Majamio „Heat“ (37-14).

Rondo pelnė 16 taškų, atliko 14 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 11 kamuolių, taip surinkdamas penktą trigubą dublį šį sezoną. Be to, jis jau tryliktas rungtynes iš eilės atlieka bent 10 rezultatyvių perdavimų.

„Celtics“ nepavejamai pabėgo per trečią kėlinį, kurį laimėjo 31:12 ir 5 taškų persvarą (49:44) pavertė 24 taškų pranašumu (80:56).

„Pasakėme Rondo, kad jis turi pelnyti taškus. Ne dalyti kamuolį, o pelnyti taškus, – pasakojo „Celtics“ strategas Docas Riversas. – Jis jau mačo pradžioje tai padarė ir kiti komandos nariai tada tapo laisvesni.“

Po NBA visų žvaigždžių savaitgalio „Celtics“ iš 20 rungtynių laimėjo 15. Geresnį rezultatą (15-4) turi tik Čikagos „Bulls“.

„Celtics“: Paulas Pierce'as 23, Rajonas Rondo (14 rez. perd., 11 atk. kam.) ir Brandonas Bassas (10 atk. kam.) po 16, Avery Bradley 13, Kevinas Garnettas 10.

„Heat“: LeBronas Jamesas 23, Dwyane'as Wade'as 15, Shane'as Battier 11.

Vaizdo reportažas:

Visi rezultatai:

Atrinkti (0) Visi (33)
to tday
Gal ir pagyvino, bet is esmes todel kad ir Rondo sedejo atsuolo ir kiti C's starto penketo zaidejai. Be to didele dali to pagyvejimo inese C's klaidos.
2012-04-02
to tdayAntram keliny gal ir sekesi, bet toliau Wade'as nesamones mete , du tritaskius labai svarbiu momentu pramete , nes katik grizus is gynybos kai niekas po krepsiu nestovi, be to tie tritasskiai labai stipriai atsiliepe, nes po ju bostonas atgal imete. Is viso visas Miami suda male rungtynese , Bosh'as tai netgi ne nulis buvo o minusas, James'as nepataiko is po krepsiu 3 kartus alley-op , be to jokio nusiteikimo gynyboj, Wade'as toks pat nesamones is vidutiniu nuotolio meto, o pacioje rungtyniu pradzioje stovi po kasiu ir ziuri kaip deda C's zaidejas.

Nu bet nepaneigsi, kad kai LeBronas antrą kėlinį prasedėjo, Wade'as, mažesniu negu 50 proc taiklumu mesdamas, sugebėjo pagyvint žaidimą.
2012-04-02
+1
to tday
2012-04-02
AmazingTDaYNu blet, kiaušiniai heat'ai, nunešė statymus :DO LeBronas tai savam stiliuj - trečiam kėliny komanda grimzda į duobę, tas tyli ir pasuoja toliau.Prasedėjo visą antrą kėlinį, tai nors prisivijo su Wade'u vedami -.-Tai vis geriau, negi mėtyti iš lempos, nors ir neįkris, kaip kai kas....

Kuom tai geriau?

LeBronas taip lieka statistiškai naudingesniu už Kobę, bijodamas imtis iniciatyvos, pasidaro +30 eff'ą ir jau best player ever. O kad komanda kartu su juo griūna, tai nė motais.

Ta prasme, jeigu jau neturi kiaušinių tempt komandos paskui save, tai nors duok Wade'ui, jam gerai sekės vienam bostoną žlugdyt antram kėliny.
2012-04-02
Amazing čia dar pamatysim:) Praeitais metais nebuvo tų defenserių normalių pas Bostoną, dabar yra Bradley, kuris patobulėjo galės vaikytis Wade, kai ilsėsis Allenas, plius Pietrusą turim, kuris gerai ginasi ir galės Lekrabą vaikytis, o apie Boshą, tai jam be šansų, kai turim Stiemsma, JO, Bassą, KG.:) Kiti žaidėjai neįdomūs iš Heatų, nebent Jones, kuris mėgsta užmėtyti su savo bombom per playoffsus, praeitais metais tai įsitikinom, kai man jisai ant nervų žaidė mano, tai pizdiec.
2012-04-02
Kodėl Heat pralaimėjo, ogi todėl ,kad be derinių žaidžia, žodžiu grynas lipimas į medį ir jokio užsivedimo.... O Rondo -puikus įžaidėjas, ką ir be pridursi.
2012-04-02
+1
KašioNaujienos
Karščiausios krepšinio naujienos Facebook'e

2012-04-02

Tai vis geriau, negi mėtyti iš lempos, nors ir neįkris, kaip kai kas....
2012-04-02
-4
Vis tiek per playoff atsiims Celtics...
2012-04-02
-5
Puikiai vakar žaidė C's tiek gynyboje, tiek puolime, na buvo tokių žioplų klaidų, tačiau tos žioplos klaidos šventės nesugadino ir C's laimėjo ir revanšą paėmė prieš Heatus. Pirmiausiai labai džiugu dėl Basso, kuris vakar kovojo, kai tikras liūtas po kašiais ir provokavo pražangas gerai. Stiemsmsa tai jau atradimas Celtics, gerai ginasi vaikis, jau apie kitus ir šnekėti nebereikia, nes puikiai savo darbą atliko. Dar džiugina tai, kad Ray Ray, Pietruso, Danielso, JO nebuvo ir taip sudaužėm Heatus, geras pareiškimas Heatams, kad ne tik Bullzai rytuose yra, o ir C's egzistuoja ir padarys viską, kad Heatams lengvą nebūtų šiemet plfs.