Valensijos „Ros Casares“ krepšininkės šį sezoną yra stipriausios Europoje. Stambule vykusio moterų Eurolygos finalo aštuoneto turnyro finale Valensijos klubas 65:52 (20:18, 13:19, 18:11, 14:4) nugalėjo Madrido „Rivas Ecopolis“ ekipą ir pirmą kartą klubo istorijoje matavosi čempionių karūną.

„Ros Casares“ Eurolygos finale kovojo 2007 ir 2010 metais, tačiau abu kart 62:76 ir 80:87 turėjo pripažinti Maskvos srities „Sparta&K“ ekipos pranašumą.

Įpusėjus finalo mačui 4 taškų persvarą buvo įgijusios „Rivas Ecopolis“ krepšininkės, tačiau antroje mačo dalyje geležinę gynybą pademonstravusi Valensijos ekipa leido varžovėms pelnyti vos 15 taškų ir iškovojo pergalę.

Naudingiausia finalo aštuoneto turnyro krepšininke buvo pripažinta „Rivas Ecopolis“ puolėja amerikietė Asjha Jones

„Ros Casares“: Sancho Lyttle 18, Silvia Dominguez 13, Ann Wauters 12.

„Rivas Ecopolis“: Asjha Jones 14 (7 atk. kam.), Essence Carson 8, Laura Nicholls 7, Elisa Aguilar 7, Anna Cruz 7.

Moterų Eurolygos mažajame finale triumfavo Algirdo Paulausko ir Rimanto Grigo treniruojama Jekaterinburgo UMMC ekipa. Rusijos čempionės 75:68 (27:20, 15:14, 11:18, 22:16) nugalėjo Stambulo „Fenerbahce“ komandą.

Sandra Linkevičienė nugalėtojoms per 16 minučių pelnė 4 taškus (2/3 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 1 pražangą, 1 kartą suklydo ir surinko 6 naudingumo balus.

UMMC: Sandrine Gruda 18, Candace Parker 16 (11 atk. kam.), Deanna Nolan 13.

„Fenerbahce“: Angel McCoughtry 20, Zane Tamane 17 (7 atk. kam.), Birsel Vardarli 8.

Penktąją vietą iškovojo Eglės Šulčiūtės atstovaujama Stambulo „Galatasaray“ ekipa. Ji po atkaklios ir permainingos kovos 73:71 (25:13, 16:22, 13:21, 19:15) nugalėjo Maskvos srities „Sparta&K“ krepšininkes.

Šulčiūtė nugalėtojoms per 20 minučių pelnė 3 taškus (0/1 dvitaškio, 1/4 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, 3 sykius suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko -4 naudingumo balus.