Pergalę Italijos antrojoje lygoje iškovojo Mindaugo Lukauskio atstovaujama Barčelonos „Sigma“ (15-10), savo aikštėje 96:76 (23:20, 32:16, 22:19, 18:21) nugalėjusi Pistojos „Giorgio Tesi“ (16-9) ekipą.

Lukauskis per 31 minutę pelnė 13 taškų (4/5 dvitaškių, 1/4 tritaškių), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius, blokavo 1 metimą, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Laimėjo ir Deivido Bušmos atstovaujama Brešijos „Centrale Latte“ (13-11) ekipa, svečiuose 93:84 (27:22, 19:13, 20:21, 27:28) nugalėjusi Forlio „MarcoPoloShop“ (7-17) ekipą.

Nugalėtojams Bušma per 22 minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškių), atkovojo 4 kamuolius, po 4 kartus suklydo ir prasižengė.

Lukauskio komanda penkiolikos komandų turnyre žengia penkta, o Bušmos – šešta.