„Grizzlies“ snaiperis O.J.Mayo triumfuoja pataikęs pergalę savo komandai atnešusį tritaškį
Nuotr. AP-Scanpix
Penktąją nesėkmę savo aikštėje šį sezoną patyrė Oklahomos „Thunder“ krepšininkai. Itin prastai krepšį atakavę šeimininkai 88:94 (22:21, 22:21, 20:26, 24:26) turėjo pripažinti Memfio „Grizzlies“ ekipos pranašumą.

Net šeši svečių komandos krepšininkai surinko dviženklį taškų skaičių, o pergalę „Grizzlies“ lėmė taiklus tolimas O.J.Mayo šūvis, iki mačo pabaigos likus žaisti 17,2 sekundės.

Kibiai gynęsi Memfio ekipos krepšininkai privertė „Thunder“ suklysti 18 kartų ir gerokai prigesino jos lyderius Keviną Durantą ir Russellą Westbrooką. Nors kartu jie surinko 40 taškų, krepšį atakavo vos 36,1 proc. taiklumu ir pataikė tik 2 tritaškius iš 11.

„Nesidalijome kamuolius taip, kaip tai turėtume daryti. Jie privertė mus žaisti vienoje aikštelės pusėje ir rungtyniavo labai kietai“, – po mačo pripažino „Thunder“ strategas Scottas Brooksas. Tai buvo vos trečios rungtynės šį sezoną, kai jo auklėtiniai surinko mažiau nei 90 taškų.

„Thunder“: Kevinas Durantas 21 (8 atk. kam.), Russellas Westbrookas 19, Jamesas Hardenas 14, Serge'as Ibaka 12.

„Grizzlies“: O.J.Mayo 22, Tony Allenas 15 (8 atk. kam.), Marcas Gasolis 13 (8 atk. kam.), Rudy Gay 12 (8 atk. kam.), Jaremy Pargo 10, Zachas Randolphas 10.

Vaizdo reportažas:

Atrinkti (0) Visi (20)
TDaY, kad C's geriausia gynyba rodanti komanda siemet:)))
2012-04-04
yoo
nesistebiu, kad pralaimejo. OJ Mayo yra prastesne Kobe versija - kai on a roll, jo nieks nesustabdys, bet buna lygiai taip pat dienu, kai tuscias buna kaip Black Mamba su 3-21
2012-04-03
nepranasaukit OKC finalo, nes Clipers dabar rodo gera forma, o per PO gali nustebint savo geru zaidimu
2012-04-03
-1
Jūs nepamirškite, kad tas Memphis bus vienas iš favoritų šių metų playoffsuose, tai aišku dėl ko kišo Thundersai.
2012-04-03
-1
kYo
TDaYto chicago bullsnu jau tik nereikia tavo atmazu,OKC tiesiog geresne us Bulls :) ir t.tOKC TIKRAI nėra geresnė už Bulls :DDPrimenu, kad tai komanda su geriausia gynyba NBA ir varanti 70 procentų pergalių be savo geriausio žaidėjo.Atimk iš OKC durantą, gausi visišką šnipštą su bukapročiu westbrooku priešaky.Kad Bullsai nepataikė metimo po metimo tikrai nereiškia, kad OKC kažkuom tai stebuklingesnė komanda.Jei susitiks finale, nors aš abejoju ar gali OKC į jį patekt, gaus 4-1 arba 4-2

Tai jo kur tau OKC pateks ten ju Lakers vieta :D
2012-04-03
-2
kYo
Ka jus cia pranasaujat kas ta Nba laimes orakulai man atsirado. Jaigu tokie jau isitikine eikit pastatykit uz ta komanda.Nba nebuna komandos kuri yra visa galva aukstesne uz visas kitas yra daug komandu kurios gali parodyti tai ko uz is ju niekas nesitiki ta pati mateme ir praita sezona. O jeigu i tema tai ibaka nesveikas su tais blokais :D
2012-04-03
-1
Tai kas gi buvo ar tik ne busimi NBA čempionai gavo? :D
2012-04-03
-3
Chicago BullsŽalgiris_HeatChicago BullsThunder penketas visas jegas atidave pries Bulls tai siandien jau nesisekeką čia paistai. Thunder po 3 kėlinių jau ilsėjosi, tai tikrai toli gražu ne ,, atidavė VISAS JĖGAS'' .Suprasčiau, kad būtų po pratęsimų ar ką , o dabar Durantas su Westbrooku sėdėjo visą 4 kėlinį.ilsejosi, nes buvo persvara nemaza sukrove per tris kelinius per kuriuos visas jegas atidave gynybai ir atakai

na man atrodo, kad jiems labai draskytis nereikėjo tuos 3 kėlinius, tiesiog žaidė savo žaidimą ir tiek . Taip , kad geriau sakyti nekrito , o ne pavargo.
2012-04-03
to chicago bullsnu jau tik nereikia tavo atmazu,OKC tiesiog geresne us Bulls :) ir t.t

OKC TIKRAI nėra geresnė už Bulls :DD

Primenu, kad tai komanda su geriausia gynyba NBA ir varanti 70 procentų pergalių be savo geriausio žaidėjo.

Atimk iš OKC durantą, gausi visišką šnipštą su bukapročiu westbrooku priešaky.

Kad Bullsai nepataikė metimo po metimo tikrai nereiškia, kad OKC kažkuom tai stebuklingesnė komanda.

dandas
daug kas nuvertina grizlius bet jie gali issauti.tereike prisiminti kaip sekingai jie pasirode praeitu metu atkrintamosiose
2012-04-03
+2
Ne nu tu nesamones sneki - issikvepe. Prastai sulose, dare daug klaidu ir nejo grajus siandien.

--
2012-04-03
-2
Na bet tu ir idiotas ;DD
2012-04-03
-1

ilsejosi, nes buvo persvara nemaza sukrove per tris kelinius per kuriuos visas jegas atidave gynybai ir atakai
2012-04-03
-1
Chicago BullsThunder penketas visas jegas atidave pries Bulls tai siandien jau nesiseke

ką čia paistai. Thunder po 3 kėlinių jau ilsėjosi, tai tikrai toli gražu ne ,, atidavė VISAS JĖGAS'' .

Suprasčiau, kad būtų po pratęsimų ar ką , o dabar Durantas su Westbrooku sėdėjo visą 4 kėlinį.