Po atkrintamųjų NBA Vakarų konferencijos rungtynių su Los Andželo „Clippers“ išreiškęs savo nepasitenkinimą Denverio „Nuggets“ puolėjas Kenyonas Martinas buvo diskvalifikuotas.

Didžiąją dalį sezono dėl kojos traumos praleidęs Martinas per antrąsias rungtynes su „Clippers“ trumpai žaidė per pirmąją dvikovos dalį ir iš viso neišbėgo į aikštę po didžiosios pertraukos. „Nuggets“ pralaimėjo 87:98.

Ant atsarginių žaidėjų suolelio po didžiosios pertraukos Martinas grįžo jau prasidėjus trečiajam kėliniui ir rankšluosčiu užsidengė galvą. Areną puolėjas paliko nekomentuodamas situacijos.

Per pirmąją dvikovą Martinas pelnė 6 taškus, o per antrąjį susitikimą per 7 minutes jis nesurinko nė taško. Trečiąjį mačą „Nuggets“ žais be Martino, taigi pirmą kartą atkrintamosioms rungtynėms registruotas turėtų būti lietuvis Linas Kleiza. Jis pirmas dvejas rungtynes praleido dėl kojos traumos.

Bd Martino pz bus Nuggets
2006-04-26
borat nusisnekejai bet cia neesme nieko tas salkus pries ji nepdarytu manau butu kaip zalgiri tanoka diewas ir jo wisi klauso
2006-04-26
-1
nu blin atvarytu tox nigeris loxelis pas koki Lina Salku i "sakalus", taigi jam zopa butu po pirmo issisokimo, gautu barzdon ir ranksluoscius varytu skalbt, neskaitant to, kad est 2 savaites negautu-vo tep :)
2006-04-26
-1
joa.. as irgi uz Kleiza.. mano nuomone Kleiza wienas geriausiu lietuviu nba... nors zaidzia vos po kelias minutes, bet pasizymeti wistiek sugeba